Quote Originally Posted by SergiuOfficial View Post
Toti am copilarit pe serveru asta si avem o gramada de amintiri.. te asteptam pe discord daca vrei sa tii legatura cu marea majoritate, in rest toate cele bune.
pai care legatura varule ca tu intri doar cand dau eu sharescreen la rxf ))))))))))))))))

Quote Originally Posted by Redmond. View Post
Totusi, stiu ca e sfarsitul acestui server dar vreau sa imi spun gandurile.Cand am vazut ultimu videoclip, am inceput sa plang deoarece, eu am copilarit pe acest server.De la 8 ani ma jucam pe comunitatea asta.Imi aduc bine aminte, cand aveam vreo 8-9 ani, si moxu mi-a dat money.Eram asa fericit si radeam la microfon.Acuma plang, cand aflu ca serverul asta moare.TheLord si Strumf apreciez pentru acesti ani ca v-ati strabatut si v-ati adunat nervii, dar a venit vremea sa va odihniti, oricum n-aveati nici o treaba ca Strumf dormea si Lord se imbata ca prajitu si trimitea vocale cum vorbea in maghiara))))))))))Va pupa al vostru Spike. aka b0yKa.Ma bucur ca am colaborat, ca ne-am maturizat impreuna dar din pacate orice drum are un sfarsit.From 8 years old to 18 years old, i m old man.Love you man, si daca va mai ganditi sa il mai deschideti, Lord te rog ceva, nu mai cenzura cuvintele 'bozg0r' si 'ungur')))))))))))))))))))))))
Toti am copilarit sheriff. Ne am maturizat toti, fiecare munceste, fura, are femei (Strumf)... nu mai avem timp de joaca. E un joc din anii 2000 care oricum spre surprinderea multora a rezistat cu capul sus mult. Bafta in tot ceea ce faci.