Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  11
Results 1 to 6 of 6

Thread: Mda...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Inima Mda...

    Totusi, stiu ca e sfarsitul acestui server dar vreau sa imi spun gandurile.Cand am vazut ultimu videoclip, am inceput sa plang deoarece, eu am copilarit pe acest server.De la 8 ani ma jucam pe comunitatea asta.Imi aduc bine aminte, cand aveam vreo 8-9 ani, si moxu mi-a dat money.Eram asa fericit si radeam la microfon.Acuma plang, cand aflu ca serverul asta moare.TheLord si Strumf apreciez pentru acesti ani ca v-ati strabatut si v-ati adunat nervii, dar a venit vremea sa va odihniti, oricum n-aveati nici o treaba ca Strumf dormea si Lord se imbata ca prajitu si trimitea vocale cum vorbea in maghiara))))))))))Va pupa al vostru Spike. aka b0yKa.Ma bucur ca am colaborat, ca ne-am maturizat impreuna dar din pacate orice drum are un sfarsit.From 8 years old to 18 years old, i m old man.Love you man, si daca va mai ganditi sa il mai deschideti, Lord te rog ceva, nu mai cenzura cuvintele 'bozg0r' si 'ungur')))))))))))))))))))))))

  2. Likes calin9802, N1kolas, TheLord liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Toti am copilarit pe serveru asta si avem o gramada de amintiri.. te asteptam pe discord daca vrei sa tii legatura cu marea majoritate, in rest toate cele bune.

    ●Fii tu schimbarea pe care o vrei în lume .
    ●Ceea ce facem prin comportamentul nostru vorbește mai mult decât vorbele pe care le spunem.



    Canal Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCVG...wipYKLw/videos

    Dacă vrei să mă contactezi , mă poti contacta la urmatoarele id-uri :

    Facebook Personal : https://www.facebook.com/sergiu.risciuc.9
    ● Steam Personal : http://steamcommunity.com/profiles/76561198254149199/

  4. Likes TheLord liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SergiuOfficial View Post
    Toti am copilarit pe serveru asta si avem o gramada de amintiri.. te asteptam pe discord daca vrei sa tii legatura cu marea majoritate, in rest toate cele bune.
    pai care legatura varule ca tu intri doar cand dau eu sharescreen la rxf ))))))))))))))))

    Quote Originally Posted by Redmond. View Post
    Totusi, stiu ca e sfarsitul acestui server dar vreau sa imi spun gandurile.Cand am vazut ultimu videoclip, am inceput sa plang deoarece, eu am copilarit pe acest server.De la 8 ani ma jucam pe comunitatea asta.Imi aduc bine aminte, cand aveam vreo 8-9 ani, si moxu mi-a dat money.Eram asa fericit si radeam la microfon.Acuma plang, cand aflu ca serverul asta moare.TheLord si Strumf apreciez pentru acesti ani ca v-ati strabatut si v-ati adunat nervii, dar a venit vremea sa va odihniti, oricum n-aveati nici o treaba ca Strumf dormea si Lord se imbata ca prajitu si trimitea vocale cum vorbea in maghiara))))))))))Va pupa al vostru Spike. aka b0yKa.Ma bucur ca am colaborat, ca ne-am maturizat impreuna dar din pacate orice drum are un sfarsit.From 8 years old to 18 years old, i m old man.Love you man, si daca va mai ganditi sa il mai deschideti, Lord te rog ceva, nu mai cenzura cuvintele 'bozg0r' si 'ungur')))))))))))))))))))))))
    Toti am copilarit sheriff. Ne am maturizat toti, fiecare munceste, fura, are femei (Strumf)... nu mai avem timp de joaca. E un joc din anii 2000 care oricum spre surprinderea multora a rezistat cu capul sus mult. Bafta in tot ceea ce faci.

  6. Likes LioNNN, TheLord liked this post
  7. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alin - MDFK View Post
    pai care legatura varule ca tu intri doar cand dau eu sharescreen la rxf ))))))))))))))))



    Toti am copilarit sheriff. Ne am maturizat toti, fiecare munceste, fura, are femei (Strumf)... nu mai avem timp de joaca. E un joc din anii 2000 care oricum spre surprinderea multora a rezistat cu capul sus mult. Bafta in tot ceea ce faci.
    Tot in anii 2000 ne aflam
    .................................................. ....
    Multumim TheLord si Strumf pentru tot

  8. Likes -#DaNNy#-, TheLord liked this post
  9. #5

    User Info Menu

    Va multumesc pentru toate amintirile petrecute pe acest sv, pentru mine aceasta comunitate va ramane o familie!

  10. Likes TheLord liked this post
  11. #6

    User Info Menu

    Am revenit pe aceasta comunitate pentru a vedea ce se intampla cu ea in prezent si pot spune ca probabil era cazul sa se ajunga si aici insa tot ce vreau sa spun e ca a fost o comunitate top care a format atat tovarasii cat si multe amintiri, va pup si va multumesc si eu pentru tot AlphaCS cat si serverul de JB.

  12. Likes TheLord, KillerElite liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •