Post: cerere unban robbyz
User: robbyz
Infraction: Off-Topic
Points: 1

Administrative Note:
off topic

Message to User:
off topic

Original Post:
Onorată instanță, îmi adresez astăzi cu respect și cu convingerea sinceră că, în ciuda unor acțiuni regretabile, există posibilitatea unei reconcilieri. În această privință, doresc să vă prezint cererea mea de revizuire a deciziei de excludere permanentă de pe serverul public de Counter-Strike 2 al comunității dumneavoastră.

Prin aceste cuvinte, "să moară băieții mei de am făcut ceva greșit," îmi exprim profundul regret pentru comportamentul meu și recunosc fără rezerve că am încălcat regulile comunității. Într-un moment de neatenție și lipsă de judecată, am adus prejudicii experienței de joc pentru ceilalți participanți și am încălcat principiile care stau la baza unei comunități virtuale sănătoase.

În spiritul sincerității, îmi asum total responsabilitatea pentru greșelile mele și doresc să vă asigur că am înțeles consecințele acțiunilor mele. Îmi propun să învăț din această experiență și să contribui pozitiv la comunitatea dumneavoastră în viitor.

Vă rog, onorată instanță, să luați în considerare această cerere cu înțelegerea că, în ciuda greșelilor trecute, există dorința și angajamentul de a repara daunele aduse și de a reintegra în mod constructiv în cadrul comunității.

Vă mulțumesc pentru timpul acordat și pentru înțelegerea de care veți da dovadă.