~Serverul ARENA.ALPHACS.RO (pe CS2) este din nou STABIL si identic cu cel care a fost si pe CS:GO !!! ~

IMPORTANT!!! Cautam admini activi si cu experienta pentru a avea grija de server!!! (campanii/concursuri/etc. o sa fie anuntate in viitor)
Cerere puteti face aici https://alphacs.ro/forumdisplay.php?3732 (daca aduceti jucatori pe server sau sunteti activi in urmatoarea saptamana puteti sa faceti deja cerere fara sa indepliniti alte conditii!!!)

Va asteptam cu drag din nou pe server ❤️ !

~CATEVA MENTIUNI~

din cauza limitarilor din CS2 unele sisteme care se foloseau de meniu in HUD (si apasati 1-2-3-4) acum sunt ori in chat, ori in HUD dar ca sa alegeti ceva din meniu trebuie sa scrieti voi in chat !1/!2/!3 etc.
cum nu exista
FAST DOWNLOAD cand intrati pe server trebuie sa apasati pe ALLOW ca sa vi se descarce resursele si MAPA
adminele au ramas doar celor care au fost activi si inainte de lansarea CS2
knife/skin arme/gloves/etc. de acum le setati mai usor de pe skins.alphacs.ro >
ARENA.ALPHACS.RO (sau puteti si din joc direct cu !knife !skins dar va chinuiti cu meniul in chat)
sound-urile le dezactivati cu !sounds
toate comenzile de pe server + informatii utile o sa va apara pe chat
concursul lunar se desfasoara ca si pana acum, comenzile sunt aceleasi ca pe CS:GO si topicul la fel a ramas acelasi ca pe CS:GO (pe forum)
https://alphacs.ro/showthread.php?113101
momentan sunt 17 mape, au fost testate toate doar cu 3-4 jucatori maxim in caz ca nu va plac unele mape sau nu functioneaza cum trebuie va rugam sa ne anuntati cat mai rapid!

DACA DEPISTATI BUG-URI LA MODUL DE ARENA SAU ORICE ALT SISTEM/DACA DA CRASH SERVER-UL RANDOM SAU PENTRU ORICE ALTA PROBLEMA, AM RUGAMINTEA SA MA CONTACTATI CAT MAI RAPID PENTRU A PUTEA REMEDIA PROBLEMELE!!!!
DACA AVETI ORICE FEL DE PROPUNERE PENTRU SERVER DE SISTEME/REGULI/ADMINE/ETC. IMI PUTETI SCRIE IN PRIVAT LINISTITI!


coppy paste de pe discord de la @TheLord te pwp man

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pe langa cele precizate mai sus de catre Lord tin sa precizez ca mapele adaugate sunt urmatoarele:
  • aim_redline_fp
  • am_ramps
  • Am_water_gg
  • Am_grass2_gg
  • Am_plain2_gg
  • am_basement
  • Am_must2_gg
  • Am_banana_kat
  • Am_aztec2_gg
  • Am_warehouse2_gg
  • am_texture_kg
  • am_mirage_middle
  • am_jungle
  • am_triangle_aim
  • Am_hjemezez
  • am_minecraft_p



MENTIONEZ DIN NOU!!!! PENTRU A PUTEA JUCA PE SERVER TREBUIE SA APASATI PE BUTONUL "ALLOW" CAND VA CONNECTATI PE SERVER DEOARECE MOMENTAN NU EXISTA FUNCTIA DE FAST DOWNLOAD!

Pe langa mape , jucatorii detinatori de functie VIP PERMANENT pe server au fost adaugati la functia de VIP SILVER PERMANENT deoarece pretul este acelasi pret cu VIPUL PERMANENT de pe CSGO!


MOMENTAN CAM ATAT AVEM DE SPUS DRAGILOR VA ASTEPTAM DIN NOU PE SERVER SA NE DISTRAM SI SA AJUNGEM IN TOPURILE ROMANIEI! UNDE AM FOST SI PANA ACUM!!
MULTUMIRI SPECIALE INCA ODATA LUI @STEFANX. PENTRU AJUTORUL OFERIT!

~LINKURI IMPORTANTE~