Asa deoarece sunt fixist si nu suport sa fie ceva facut doar pe jumate si desigur ca sunt un no lifer infect care sta 24/24 la calculator am decis sa iau toate 188 de pagini pe rand si sa vad toate reclamatiile care nu sunt inchise.
Va ganditi de ce? (am zis mai sus nabule citeste iar FMM) Ca mai sunt playeri vechi care vin si astazi si imi arunca in fata reclamatii de acum 1-2 ani care nu sunt inchise. Deoarece mai nou sunt foarte multe reclamatii cu demo Strumf nu reuseste sa se uite la toate si de asta raman multe reclamatii fara raspuns.
Dar de acum o sa il ajut si eu pe moldovenica cu reclamatiile sa fie toate inchise mereu sa nu se mai piarda 2-3 (sau o pagina).

Verdictul este : la fiecare reclamatie pe care o inchid in seara asta (desigur doar astea vechi)!
Deoarece sunt reclamatii foarte vechi am decis sa ii iertam pe toti fara a le da puncte de avertisment si deoarece majoritatea deja oricum nu se mai joaca pe server sau chiar au remove !

Nu va speriati cei care au facut reclamatii recente ca nu se pierd, am salvat tot intr-un txt si o sa raspund la ele zilele astea cat mai rapid posibil !

Haidati va pupix