De curand forumu nostru a implinit 3 ani!Si pentru aceasta sarbatoare, care nu este importanta doar pentru fondatorii forumului TheLord Strumf, ci si pentru mine si sper ca si pentru restul membrilor din staff sau chiar a membrilor normali,am vrut sa facem acest topic pentru a va multumii ca ati fost alaturi de noi in tot acest timp!Anul acesta am ajuns si noi la suma de 33,691 de membrii inregistrati pe forum (prin comparatie de la 7790 membrii in primul an, am urcat cu aprox 10000 membrii", "am ajuns la numarul asta mai exact 17.690 cand am implinit 2 ani si acum la 33619 , am crescut cu aproximativ 16.000 de membrii"
Anul acesta, serverele de cs 1.6 au crescut din nou in playeri si cele de CS:GO au atins un numar foarte mare de playeri (JBGO/ARENA/SURF/FUN) am adaugat si teme noi (momentan disponibile doar pentru administratori si fondatori) pe care speram ca le putem finaliza ,au fost adaugate si banner noi la categorii si foarte multe lucruri noi pe forum cat si pe toate serverele noastre!

LA MULTI ANI ALPHACS.RO # ORIGINAL GAMING

Acum, eu vreau sa va multumesc personal tuturor ca ati foat alaturi de mine/noi, pentru ca pe forumul acesta si pe JB.ALPHACS.RO am crescut de la o varsta destul de mica, 13 ani , pana acum.Practic, voi m-ati mai educat(sa zic asa )si mi-ati fost prieteni apropiati, chiar familie.Cand mai aveam probleme ma simteam prost etc... Cu o seara de caterica pe jb/forum ma simteam mai bine. Nu stiu si nu cred ca sunt singuru care a crescut cu acest forum sau anzo/alphazone.Daca stau sa fac un calcul mic cred ca inclusiv TheLord si Strumf au crescut cu jb si acest forum adica cu counter-strike 1.6.



Deci, nu vreau sa o mai lungesc asa ca LONG LIVE ALPHACS.RO, ALL HAIL THE KING (ALPHACS.RO)! #3ANI #DISTRUGEMCONCURENTA

Edit. Lorducu: Da si eu cat si Strumf am crescut cu server-ul jb.alphacs.ro cat si cu comunitatea asta , anzo/alphazone/alphacs ! Generatia noastra de acum 7 ani deja a atins varsta de 19-20-21 de ani unii chiar foarte vechi si 30 de ani avand deja o familie.
Dar nu conteaza si generatia noua este bine primita si este tratata cum a fost tratata si generatia veche , cu respect, prietenie si bun simt. Acum poate vi se pare altfel si la cei vechi de acum 6-7 ani , dar asta se datoreaza timpului alocat pentru toata chestia asta , nu mai avem asa mult timp cum aveam cand eram mici sa stam mai mereu pe server/forum si sa ne distram