Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 5 of 5

Thread: Parole.Admine

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Parole.Admine

    Cum dq afla joker asta parolele la admine? Mie nu mi-a trimis niciun program/nici nu il cunosc, pur si simplu mi-a aflat-o Rog pe Lord/Moxu sa imi bage iar adminul ca din cauza lui am luat remove pe degeaba, am vorbit cu moxu si a zis ca o sa mi-l reinapoieze, sper ca astazi sa fie reinapoierea adminului.

    Nick: Maffw
    Grad: Comandant+Vip
    Parola: Lord o are in pm, moxu tie ti-o voi trimite pe skype.

  2. #2

    User Info Menu

    Daca stati in confa cu toti ratati pe skype, nici macar nu va dati seama ca va trimite ceva care mentioneaza el ca e o poza, si defapt este keylogger...nu o luati la propriu, dar fiti si voi mai atenti cu cineva vorbiti pe skype/discutati, nici nu va dati seama cum va da un keylogger

  3. #3

    User Info Menu

    frate e vechea poveste cu joker ! nu stau sa o mai spun ca nu are rost ! nu era nevoie sa faci topicul asta,atata timp cat deja tiam spus ca adminul o sa il ai inapoi,plus ca ai zis ca iai dat mesaj lui lord.eu te inteleg ca e dreptul tau,dar nu are rost sa creezi aici un lant de post-hunt pt o poveste trecuta !
    asteapta.adminul o sa il ai ! si pt toti ceilalti,care mai aveti probleme de genul,dati mesaj lui Lord si Lui strumf cu numele vostru,parola veche si parola noua !
    Loked !
    Last edited by moxu112; 18-04-15 at 08:08.
    FaceBook : Moxu HD
    FaceBook Oficial AlphaCs : AlphaCs Original Gaming


  4. #4

    User Info Menu

    Hai sa va zic eu cum sta treaba. ( scuze ca ma bag peste locked. )
    Joker are un server. Mai stiti incidentul cand eu am intrat pe sv cu peste 8 conturi de admin? Exact asta s-a intamplat si acum.
    Dupa incidentul acela, nu v-ati invatat minte si v-a zis moxu ca o sa se intample ceva. Nu l-ati ascultat.
    SCHIMBATI-VA setinfo _pw CAND INTRATI PE ALT SERVER! Mereu sunt pokemoni pe interes. Si eu vroiam sa ia protocol remove si inca am adminul lui, dar nu am facut probleme de atunci pana acum. M-a durut fix in pl. Dar asta nu se aplica la copiii frustrati.

    Noi nu avem ce sa facem, VOI trebuie sa va protejati adminele.

  5. #5

    User Info Menu

    si pe langa asta jagere,el accesandu'mi contu,lea dat mesaj la toti si lea cerut parolele de la admin.lumea avnd incredere in mine,a dat parola..ca na..deci si de pe numele meu a cerut parole..si din ftp'ul lui..
    FaceBook : Moxu HD
    FaceBook Oficial AlphaCs : AlphaCs Original Gaming


Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •