Salut, am nevoie de 2-3 owneri (se poate si mai multi) de servere (care au nevoie de a fii populate pentru a face o "susta" si a obtine playeri de la site-urile de boost-uri)</p>


</p>


Cerinte:</p>


Sa detii un server pus la punct, fara sa pice(oricum, de pica vin mai multi playeri pe celalalte sv-re)</p>


Sa nu ai pe sv nici un fel de plugin slowhack , sau sa modifice meniu playerilor ca altfel ne suparam :-?</p>


</p>


Ce am nevoie : Sa ma ajutati sa achizitionez un host de war (il pot procura eu pe o luna, dar cineva trebuie sa plateasca 1-2 boost-uri)</p>


Deci in principiu, daca punem toti cate 2-3 euro putem fura playeri :-? Garantez ca dupa un boost, iti raman in jur de 10/13 playeri pe server, chiar si dupa terminarea boost-ului..</p>


</p>


Acum, depinde de playeri, daca le vor place server-ul sau nu ..</p>


</p>


:-? Astept reply-uri , planul pentru serverul meu este pus in aplicare, acum ma chinui sa fac xredirect si pentru cei steam & non-steam..</p>


</p>


Alte informatii? astept intrebarile voastre legate de subiect:</p>


</p>


<span style="color:#ff0000;">P.S: Nu va abateti de la el, nu inchideti topicul asta si nu ma trimiteti la topicul pus de thunder , pentru ca asta este altceva</span></p>


</p>