Doamnelor si domnisoarelor si mai ales domnilor, am revenit si eu la platane cu un portofoliu cu chestii pe care le voi face incepand de azi. Poate va intrebati de ce am alt portofoliu? Pentru ca nu stau sa ma rog de nici un designer oligofren sa imi deschida vechiul topic(remarca facuta la adresa lui Andy Black care are acces de designer doar ca sa sufere cu el). Deci, prin urmare, cum acest tovarasel nu a vrut sa imi deschida topicul mi-am facut altul. Andy, in caz ca te uiti pe aici, fi baiat destept si inchide-ti monitoru sau dai pe sageata stanga sus la browser ca sa ne evitam cat mai eficient posibil. Imi cer scuze pentru aceasta mica paranteza, revenind. Am facut si eu 2 userbaruri, nu prea le am, cred ca e prima oara cand fac, ma gandeam la urmatoarea chestie: cei care vor castiga sotw/aotw s.a.m.d vor primi cate un userbar dinasta sa il poarte ca semnatura sau ca ce vor ei ca sa vada si lumea mai simplu un palmares sau ceva de genul. Chestia asta se facea pe un forum de photoshop pe care eram, acum cativa ani, si era misto tare, sper sa va placa, oricum o sa incerc sa le fac mai ok pentru ca in momentul de fata, nici mie nu imi plac cine stie ce: