Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 10 of 23

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    In atentia tuturor designerilor !!!

    Salut.. Am observat ca majoritatea designerilor nu va ocupati de absolut nimic. Sa incep.. Am avut nevoie de un designer avum ceva timp,erau 5 online dar decat unul mia acordat ajutor ( nu era pt mine personal,era pt server jb) ok.. Inca un baiat striga la designeri sa il ajute cu un sfat si bine inteles ca din cati erau online,niciunul nu ia acordat ajutor !!! Designerii nostrii in afara de un amarat de banner si niste poze peste care adauga un text si ei le spun " avatar " nu stiu sa faca !!! ( generalizez,deci nu toti se incadreaza in asta) ... Lesinati sa dea t/c .. Lesinati sa critice in loc sa explice ce a gresit fiecare.. Si multe alte probleme.. Dupa parerea mea,din toti designerii de acum,doar 4-5 sunt cu adevarat de folos..
    Ok.. Ce aveti de facut.. Mai jos aveti o poza cu 2 pahare si o sticla.. Tot ce aveti de facut ca sa va aratati adevarata valoare in ps este sa stergeti ceva din poza aia,ca si cum nu ar fi existat.. Eliminati paharele.. Eliminati sticla.. Sau nu stiu.. Orice.. Puneti sa fie o mana care pare ca ia paharul.. Orice va taie pe voi capul.. Nu vreau efecte dalea sa faca piza colirata sau mai stiu eu ce.. Ati inteles ideea.. Scopul care e? Cine face lucrarea, va continua activitatea ca designer.. Cine nu,va primii user.. Daca va bateti joc de lucrarea asta,ne suparam.. Cine nu a inteles,imu lasa mesaj privat.. Cine da reply la postul asta si nu are lucrarea finala in el,primeste infraction !!! Nu postati pareri,nu postati nimic decat lucrarea voastra !! Pt orice nelamurire imi dati pm..
    Aveti termen pana marti seara la ora 23:00

    http://imgur.com/VKIcgAc
    Last edited by moxu112; 14-06-15 at 18:41.
    FaceBook : Moxu HD
    FaceBook Oficial AlphaCs : AlphaCs Original Gaming


Similar Threads

  1. In atentia clientelor ! [nr 1488] // Protector SM-Shield
    By SkillartzHD in forum Client CS 1.6
    Replies: 4
    Last Post: 25-08-22, 10:24
  2. Replies: 0
    Last Post: 19-06-15, 12:50
  3. In Atentia Tuturor Adminilor !
    By moxu112 in forum Discutii Server
    Replies: 0
    Last Post: 20-03-15, 14:04
  4. ! ! ! In atentia tuturor adminilor ! ! !
    By moxu112 in forum Anunturi
    Replies: 23
    Last Post: 12-02-15, 00:44

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •