Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 10 of 26

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    În legătură cu "Simon Spune"...

    Salutări băieţi.
    Scriu aici o propunere pentru a lămuri o situaţie gravă, zic eu. Totul se leagă de comanda "Simon Spune"...avem o problemă, nu se respectă logica jocului.
    Atunci când un simon spune "Simon Spune", în mod firesc anulează comanda precedentă(cu excepţia day-urilor: x-hat day, duck day, dafuq day). Adică, dacă simonul îi spune jucătorului X să îşi spună Naruto în cap, dacă înainte de asta a spus: simon spune nimeni nu mişcă, comanda de a dat-o după, o anulează pe asta. Adică de multe ori se face FreeKills, când simon spune "Nimeni nu mişcă" şi mai dă 20 de comenzi după, iar când mişti te omoară spunând că a zis el acu 20 de ani "Nimeni nu mişcă". Total aiurea. Se potea specifica: Simon spune X pune-ţi Naruto in cap iar restul nu mişcaţi. Adică totul să fie cât mai clar pentru jucători. Este vorba de logică, ştiu că voi trataţi multe lucruri cu partea dorsală, dar jucând printre voi, nu vreau să-mi scad gradul de inteligenţă bâtându-mi joc de voi, ci vreau să vă ridic să înţelegi că este necesar să fie totul logic şi frumos. Să se renunţe la căcaturile existente în regulamentul "non-scris". Adică, dacă nici după ce am făcut toată polologhia asta, nu s-a înţeles, mai explic odată, detaliat:

    - Când simonul dă o comandă nouă cu comanda "SIMON SPUNE", comanda precedentă este anulată(CU EXCEPTIE LA DAY-URI). Este logic nu? Dacă îi se adresează unui singur jucător si vrea ca restul să nu miste, trebuie să specifice. Eu încerc să perfecţionez jocul, să îl ridic la un rang mai înalt. Cred că sunteţi cu toţii sătui de nedreptăţile de pe server şi mulţi jucători fug de acest server. Amu', interesul nostru, ca admini devotaţi ce suntem, este să îi atragem..Lucru care nu se întâmplă mai deloc, pentru că atitudinea voastră este una deplorantă...Freekills, abuzuri, slay-uri aiurea, regulament ştiu prost sau ştiu după bunul plac, reguli inventate pe moment, ameninţări în interes propriu, retard, indiferenţă, toate acestea duc la un singur lucru: Defăimare. A cui? A serverului.

    Aşadar aştept părerile voastre. Sper să se implementeze această regulă în regulament şi toţi jucătorii/adminii să o respecte. Este o regulă normală!
    Last edited by Khajiit; 03-07-15 at 21:52.

Similar Threads

  1. Replies: 20
    Last Post: 03-01-18, 13:21
  2. Replies: 0
    Last Post: 21-10-17, 15:47
  3. Replies: 0
    Last Post: 16-07-17, 10:42
  4. nJoy lanseaza tabletele " Hector 8 " si " Mist 10 "
    By KinderBueno. in forum Noutati
    Replies: 0
    Last Post: 01-02-15, 12:53

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •