Uite ca a venit din nou aceasta zi minunata ZIUA LUI MOXOVAN .... Moxu ce pot sa iti spun, stii cam totu ce iti pot scrie aici , dar daca preferi sa te fac sa mai plangi alaturi de mine hai sa fie .
Mai tii minte cand ne-am cunoscut mai moxucule? Tu crezi ca eu am uitat dar in 2 ani nu am uitat nici un detaliu. In aceea seara cand ai venit cu 15 euro la mine sa donezi pentru a ajuta server-ul si nu vroiai nici un grad si mai pus sa vorbesc cu gagicata la microfon care tot vroia web.
Poate credeai ca atuncea te bag in seama doar pentru acei bani cum multi altii cred ca ii bag in seama doar pentru simplu fapt ca doneaza. Nu , nu de aia te-am bagat in seama, erai de treba deja atuncea dupa in foarte scurt timp am ajuns cei mai buni prieteni, ne-am zis chestii din viata reala, ne-am sprijinit unul pe altul, am fost alaturi unul de altul.
Am si plans impreuna , anul trecut de ziua ta, in timp ce ROBERTO partaja film noi doi plangeam ca doi prosti la web , ne uitam unul la altu si am vazut aman2 un PRIETEN ADEVARAT un om care nu si-ar trada prietenul pentru nimic in lume, chiar daca a fost virtual, macar am ajuns sa ne vedem si in realitate (data viitoare bem si noi ceva).
Ba moxule ce as mai putea sa iti zic, noi doi stim prea bine ce am facut, ce nu am facut in acesti ani. Doar atat iti pot spune stii foarte bine ca te iubesc ca pe un al 2-lea frate , mereu poti conta pe mine cu orice problema ai avea mereu o sa fiu alaturi de tine si imi pare nespus de bine ca am cunoscut o asemenea persoana pe internet in care pot avea incredere sa ii zic absolut orice !

Moxucu nu ma mai lungesc cu vorba aman2 stim ca as putea scrie pagini despre tot ce am facut , dar nu e treaba altora

Ba eeditt in seara asta bagmias pulamie dor ba cand radeam si plangeam aman2 ca prostii si ne bateam pula si faceam caterinca de toti , dupa cand ne ziceam 2 -3 cuvinte din amintiri plangeam aman2, nu o sa uit niciodata seara aia care chiar am plans ca prostu pentru tine si bine ca nu s-a intimplat nimic ca poate renuntam la tot in a 2-a zii. Bine ca te-am cunoscut imi pare foarte bine si o sa fim mereu frati si o sa tin mereu la tine !
MOXUUUUUUUUUUUU

Toate astea fiind spuse ITI UREZ LA MULTI ANI SI TOATE CELE BUNE !