Am decis sa fac un concurs mai special sa nu fie toate doar pe JB cu admine/vip sau doar giveaway cu arme.De data asta oferim o licenta STEAM cu Counter-Strike 1.6 si
Counter-Strike Global Offensive. Ca sa nu fie treaba prea usoara adica alegerea unui numar dupa sa extragem unul pe random.org am decis sa fac doua etape.

Detalii:
In PRIMA etapa se inscriu toti cei care doresc sa participe la concurs cu un numar. Din aceste numere vom extrage trei numere prin RANDOM.ORG .
Etapa a doua , cei trei extrasi vor alege un alt numar dintre care o sa extragem numarul castigator !
La 40 de persoane inscrise INCEPE CONCURSUL ! ( daca nu se inscriu 40 de persoane anulam concursul ! )
Numerele trebuie sa fie intre : 1-100 ! ( sa nu se inteleaga gresit puteti alege si 1 si 100 )
In topic o sa postati Participant(numar): 1 , a doua persoana inscrisa Participant(numar): 2 , a treia persoana Participant(numar): 3 si tot asa !
Dupa terminarea concursului castigatorul trebuie sa trimita un PM lui TheLord cu ID de contact sau FACEBOOK pentru a primi premiul !

Trebuie sa dati LIKE la pagina de FACEBOOK : https://www.facebook.com/AlphaCsRo.O...Gaming?fref=ts
NU aveti voie sa alegeti un numar care a fost deja ales , aveti 4 ore sa editati post-ul sau riscati "DESCALIFICARE" !


Model inscriere:

Participant(numar):
Numar ales:
Am citit informatiile:
Am dat like :

Premiu:

Licenta STEAM cu Counter-Strike 1.6 si Counter-Strike Global Offensive !

Daca vad ca sunt multi interesati sa participe la acest concurs voi organiza LUNAR un concurs de genul acesta cu mai multe premii si desigur cu mai multe locuri de inscriere !
Bafta tuturor la acest concurs !