Am decis (destul de repede) sa facem deja a doua editie a concursului RANDOM.ORG premiul find si de data asta o LICENTA STEAM cu jocuri in valoare totala de peste 100 de euro ! De data asta o sa fie doar O SINGURA ETAPA adica primul extras castiga concursul !
Pentru a vedea ce jocuri se gasesc pe STEAM puteti accesa acest LINK : CLICK

Detalii:
Cum am zis o sa fie doar O SINGURA ETAPA ! Primul extras va fi norocosul castigator !
La 150 de persoane inscrise INCEPE CONCURSUL ! ( daca nu se inscriu 150 de persoane anulam concursul ! )
Numerele trebuie sa fie intre : 1-1000 ! ( sa nu se inteleaga gresit puteti alege si 1 si 1000 )
In topic o sa postati Participant(numar): 1 , a doua persoana inscrisa Participant(numar): 2 , a treia persoana Participant(numar): 3 si tot asa ! (daca va prostiti riscati "DESCALIFICARE" !)
Dupa terminarea concursului castigatorul trebuie sa trimita un PM lui TheLord cu ID de contact sau FACEBOOK pentru a primi premiul !

Trebuie sa dati LIKE la pagina de FACEBOOK : CLICK sau SUBSCRIBE aici: CLICK
NU aveti voie sa alegeti un numar care a fost deja ales , aveti 4 ore sa editati post-ul sau riscati "DESCALIFICARE" !
Pentru a va face munca un pic mai usoara o sa postam TOT IN ACEST TOPIC lista cu numerele participante ca sa nu cautati prin 8-10 pagini numere care nu sunt alese.


Model inscriere:

Participant(numar):
Numar ales:
Am citit informatiile:
Am dat LIKE/SUBSCRIBE :

Premiu:

Licenta STEAM : CLICK

Daca vad ca sunt multi interesati sa participe la acest concurs voi organiza LUNAR un concurs de genul acesta cu mai multe premii !
Bafta tuturor la acest concurs !