Nume: Fixes2
Created : Ciandlah
Tip: plugins
Informatii: Am decis ca, datorita care Yless are ?i parasit Comunitatea SAMP pentru motivele care nimeni nu are dreptul sa ?tie daca nu va spune, ca va continua sa actualizeze plugin sa Fixat. Am avut personal o serie de probleme cu dezvoltarea de ansamblu pe care anumite sarcini pot fi adaugate īn acest plugin sa fie stabilita.

Daca ave?i probleme sau bug-uri, va rugam sa nu fie frica de a plasa un mesaj mai jos sau mesaj privat mine. Pentru cei care vor posta mai jos spui ca nu poate īnlocui Y_Less, ?tiu ca eu cant dar voi īncerca meu cel mai bun de a pastra anumite plugin-uri merge.

A?a ca am decis sa scrie unele mai multe remedieri func?ioneze īntr-un plugin ca este simplu. Primul pe lista mea au fost "SetTimer" ?i "SetTimerEx". ?i anume faptul ca acestea nu sunt foarte precise ?i ca nu accepta īn mod corect siruri de caractere ?i matrice. Ambele aceste probleme sunt acum fixate la cele mai bune de capacitatea mea. Ar trebui sa amintim ca de acurate?ea este īnca un pic off, din cauza "somn" apel īn serverul pe plan intern, dar sunt mult mai bine acum.

Am īmbunata?it, de asemenea, performan?ele lor prin utilizarea "std :: priority_queue", astfel īncāt īn ??urmatorii cronometre pentru a declan?a sunt īntotdeauna īn partea de sus a listei.

O nota atunci cānd trece tablouri, ca ?i īn cazul "CallLocalFunction" trebuie sa urma?i matrice cu lungimea ei ca un parametru suplimentar sau sistemul nu are nici o modalitate de a ?ti cāt de mare este:
Poze: -
Descarcare: https://www.dropbox.com/s/ezarw5l1tx...ixes2.rar?dl=0