Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  4
Likes Likes:  26
Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 123

Thread: Remove

  1. #91

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Strumf View Post
    Slot - gardian
    Dilara - last seen: 1 decembrie 2017
    *B@yka* - last seen: 2 august 2018 (10 minute)
    K3nT - last seen: 27 iulie 2018 (2 zile, cate 10 minute)
    ImPerfect - last seen: 22 aprilie 2018
    Noraway - last seen: 25 aprilie 2018
    addicted # Marius.AMD - last seen: 2 iulie 2018
    Twist - last seen: 13 iunie 2018
    GabiSGS - last seen: 2 iulie 2018
    S'squad^JoKeR22 - last seen: 14 iunie 2018
    CataLynHD - last seen: 10 iulie 2018

    Helper - politist
    FrosTTy :] - last seen: 4 iunie 2018
    AndreiCRS123 - last seen: 19 iulie 2018
    DOREL - last seen: 10 iulie 2018
    Bogdy - last seen: 7 iulie 2018
    Raul. - last seen: 9 august 2018 (0 minute jucate)
    ProtocoL* - last seen: 24 iulie 2018
    Mda. - last seen: 14 iunie 2018
    LaurLord. - last seen: 10 iulie 2018

    Administrator - agent
    Deni$ - last seen: 14 iulie 2018
    OnLY M < 3 - last seen: 24 mai 2018
    DivisioN - last seen: 4 mai 2018
    Mujdey - last seen: 9 iunie 2018

    S.w.a.t - moderator
    RuSSiAnBoY - last seen: 2 august 2018 (0 minute)
    ZeT The Evil - last seen: 23 martie 2018
    TheHitman - last seen: 16 iunie 2018
    Andrei - last seen: 29 iunie 2018
    Gicu. - last seen: 23 iunie 2018

    Comisar - gods
    B1m0 - last seen: 29 martie 2018
    Aurel - last seen: 29 iunie 2018 (-2)
    Dark F0r3sT - last seen: 5 august 2018 (-2)
    @@Catalin@@ - last seen: 4 iunie 2018 (-2)
    BeBeLushUu[xD] - last seen: 28 aprilie 2018
    StackVlad - last seen: 19 martie 2018

    Comandant - owner
    Furio[Legend] - last seen: 12 mai 2018
    TermoMC16 - last seen: 7 aprilie 2018
    marco - last seen: 3 mai 2018

    General - detinator
    SteFaNNeL [;x] - last seen: 22 iunie 2018 (-3)
    GrEENNN; X - last seen: 21 mai 2018
    wednesday - last seen: 7 august 2018 (0 minute) - (-3)
    BlackAngel - last seen: 14 august 2018 (4 minute) - (-3)

    Sef
    InOfEnSiV - last seen: 11 mai 2018
    Like - last seen: 20 mai 2018

    Semi-creator
    LimZAR (swat+semi) - last seen: 24 aprilie 2018
    CIuTiX (sef+semi) - last seen: 4 martie 2018
    WaLLy (sef+semi) - last seen: 10 aprilie 2018
    ThaEagle^.^ (sef+semi) - last seen: 17 februarie 2018
    bLooD. (sef+semi) - last seen: 5 mai 2018

    Nu am nevoie de team inactiv..stiti ce sa faceti daca aveti cerere de inactivitate facuta corect si valida
    la fel, urcati activitatea sau remove, -
    http://alphacs.ro/showthread.php?601...ivitate-Merlin

    ba eu am avut pc-ul ars cum voiai sa joc? am revenit , daca nu is activ de azi imi poti da remove

  2. #92

    User Info Menu

    Sper ca e bine ����

  3. #93

    User Info Menu


  4. #94

    User Info Menu

    Eu am avut cerere dar am revenit

  5. #95

    User Info Menu

    Tin sa mentionez din nou ca probabil multi nu ati inteles rostul acestui topic si importanta cererii de inactivitate.

    Daca detineti o cerere de INACTIVITATE VALIDA si primiti REMOVE in acest topic puteti sa ma contactati pe mine ( si pe strumf dar de preferat ma contactati pe mine sa nu il stresati pe el , ma stresati pe mine ) si va puteti recupera gradul detinut !

    Cei care au CREATOR SERVER ( adica acel semi ) si primesc aici REMOVE tot asa ma pot contacta ca sa recupereze gradul deoarece cum si spunem gradul este permanent. Dar totusi va puteti astepta ca in momentul cand ne cereti recuperarea gradului sa va impunem si niste cerinte pe care trebuie sa le indempliniti inainte de a recupera acest grad.Va putem cere de exemplu sa faceti activitate din nou si doar dupa va bagam din nou gradul.

    Ce ar cam trebuii sa stiti in momentul cand ma contactati ca sa evitam foarte multe pm-uri inutile:
    1. IMI TRIMITETI TOPICUL ACESTA CU PAGINA PE CARE APARE NUMELE VOSTRU SI CA ATI PRIMIT - sau REMOVE
    2. IMI TRIMITETI CEREREA DE INACTIVITATE
    3. IMI DEMONSTRATI CA VOI SUNTETI CEL CARE DETINE SAU DETINEA ACEL NUME IN TRECUT - aici o sa va spun eu ce trebuie sa faceti daca am dubii, dar cei cu cont vechi pe care ii stiu nu o sa aiba probleme , asta strict pentru cei care ma contacteaza pe STEAM/SKYPE/FACEBOOK.

    Ps.: Cei cu CREATOR care din ANUMITE MOTIVE ( sa spunem asa ) nu au putut face cerere de inactivitate din cauza timpului sau etc. le acordam o sansa de a recupera gradul si asa , dar cum am zis imi trimiteti cum este mai sus.
    Ps.2: ESTE FOARTE IMPORTANT SA FACETI O CERERE DE INACTIVITATE DEOARECE ASA O SA RECUPERATI MAI USOR GRADUL SI MAI RAPID
    Ps.3: Daca aveti o cerere de inactivitate si nu puteti intra nici dupa acel termen la care spuneti ca o sa fiti din nou activ va rugam sa incercati sa postati din nou in acel topic ca va prelungiti inactivitatea , macar sa vedem putin interes din partea voastra

    Ca sa nu va panicati cei care va pierdeti gradul , daca spunem ca ceva este permanent ne tinem de cuvant nu se pune problema de asa ceva dar prima oara trebuie sa fie totul okay ( cum am zis mai sus ).
    In viitor mai decidem cei care isi pierd deja de doua ori gradul pentru inactivitate dupa ce desigur revin (cazul de mai sus) sa nu mai aiba posibilitatea de recuperare ca atunci Strumf lucreaza degeaba el va scoate eu va bag , vorba lui.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  6. #96

    User Info Menu

    Semi-creator
    Robi - last seen: 29 septembrie 2017 - remove

    Comisar + semi-creator
    Catalin - last seen: 20 mai 2018 - remove

    Sef
    Engelhardt - last seen: 4 octombrie 2018 (8 minute) - -3
    alexxxx - last seen: 29 septembrie 2018 (13 minute) - -3
    xEduaRd - last seen: 9 octombrie 2018 (3 / 7 minute) - -3
    badias - last seen: 4 iunie 2018 - remove
    AndrWQ - last seen: 14 iulie 2018 - remove
    IonutTC. - last seen: 14 septembrie 2018 - -3
    LoAdeG o - last seen: 3 septembrie 2018 - -3
    zota - last seen: 29 iunie 2018 - remove
    LarnaCA - last seen: 8 iulie 2018 - remove
    Ryu - last seen: 27 iulie 2018 - remove
    sinapsis - last seen: 13 august 2018 - -3

    General
    PapiChulo - last seen: 17 august 2018 - remove
    Dr@gO0oSs - last seen: 29 septembrie 2018 (18 minute) - -2

    COmandant
    [An0N]ymuS (original) - last seen: 5 septembrie 2018 - -2
    T4GoZ - last seen: 30 septembrie 2018 (4 minute) - -2

    Comisar
    ZeUs - last seen: 9 septembrie 2018 - -2
    Nurofen - last seen: 11 septembrie 2018 - -2

    swat
    k1nd3r[;x] - last seen: 19 iulie 2018 - remove
    Danut. - last seen: 7 septembrie 2018 - -2
    Amphetamine - last seen: 1 septembrie 2018 - -2
    SteFaNNeL [;x] - last seen: 22 august 2018 - remove
    :KiLLEr; - last seen: 10 septembrie 2018 - -2
    windousicspe - last seen: 29 septembrie 2018 (12 minute) - -2
    wednesday - last seen: 12 octombrie 2018 (0 minute) - -2

    Agent
    Chimie - last seen: 29 august 2018 - remove
    ALBASTRICA - last seen: 30 august 2018 - remove
    Dark F0r3sT - last seen: 13 octombrie 2018 (0 minute) - -2

    Politist
    Trag cu Saracie: last seen - 24 aprilie 2018 - remove
    TwisT3D: last seen - 14 august 2018 - remove
    1gN0r3: last seen - 6 august 2018 - remove
    Th3_Ultra_sonic!?: last seen - 6 septembrie 2018 - remove
    Andrei^_*: last seen - 28 septembrie 2018 (4 minute) - remove
    MuSca!: last seen - 11 august 2018 - remove

    Slot
    Geo.MEOW: last seen - 22 mai 2018 - remove
    Vosi: last seen - 7 august 2018 - remove
    ICSDE : last seen - 2 septembrie 2018 - remove
    Nu Dau Net La Prosti !: last seen - 6 septembrie 2018 - remove
    CEL-MAI-BUN: last seen - 24 august 2018 - remove

    Cam asta e..stiti cum e, pm cu cererea de inactivitate
    cum va aprob cererile de up usor doar pentru activitate, asa primit si - / remove la fel de usor cum primiti
    la fel si aia care fac last seen recent ca sa nu primeasca - / remove, e la fel..ca-mi dau seama daca e last seen facut pt topicul asta sau nu.
    Subsemnatu: "Te panichezi cand ma vezi ca pe un jamaican, cand fumez manca-mi-ai pula, jointul de un gram."
    Dragos Miron: "Daca vreau o floare, ma apuc din nou de legale."
    Specii: "Pace pentru Raku, pace pentru Sisu, marijuana si hasisu."
    Specii: "Am fumat de cand eram copil, stai chill, si-o sa fumez pana mierlesc, sa inverzesc in cimitir, sa am vecini, trandafiri cu spini, crin lin, maslini si ciuperci cu psilocybin."
    Dragonu': "De la LSD-ul asta, man, vad gandaci, si carabusi, si scarabei, vino mai in fata ca sa tragem niste key."
    Merme: "Vorbesti de LSD, dar hai sa tragem 2CB"
    La Familia: "Am in stanga, dreapta baietasi gata sa sara pentru mine."
    Chimie: "Specii se numea, brigada Liniste, asta era brigada mea."
    Sisu Tudor: "In Bucuresti, baietii alearga numai in brigada."
    Junk: "Bine ai venit in Romania, comercializam droguri legale."
    Samurai: "Si-mi amintesc cand te-am creat, tot eu te-am invatat sa judeci curat si imediat cand am avut nevoie te-ai aratat."
    Killa Fonic: "Nu ma doare daca ii bag direct in reanimare, dar parca simt pe fata lacrima unei mame."
    Cedry2k: "Sufletul meu ramane trist si nu-l mai pot amagi cu droguri."
    Nimeni Altu': "Cum pula mea, sa fiu atat de prost, probabil de la droguri, am avut senzatia ca te cunosc."
    Puya: "Poate e dur, poate credeti ca-s nebun, ca stilul asta de viata nu e ala bun, dar nu eu l-am ales, el m-a ales pe mine si acum stii bine, doar asta-mi curge-n vine."
    Bocaseca: "Si dupa la masa, gonit de fratiori cu care imparti, te desparti ca om de animal cu lacrimi pe obraz."
    Specii: "E adevarat, imi place viata, simt cu se usuca fata, noaptea trece dimineata, am nevoie de-un meleu greu, sa-mi taie greata, s-au dus de milioane pe KEY, cosmico-gangsta, si sticle mari si sticle mici si casa-i plina de seringi si bagabontii vad pitici, nici n-am observat ce zici, valori puternice din clasa disociative, droguri psihedelice, ciocul mic ca esti varza, stinge tigara, frecventa, perversa, dai foc la casa, asta-mi mai lipseste, lasa, partea proasta e testoasa, m-am facut la fel de varza, ca sa vezi sunt om de baza, in fiecare seara rupt, lupta preferata direct din necunoscut, SPECIAL K HOUSE, retine."
    Dragos Miron: "Le-am bagat pe toate, rupt de realitate, daca voiai sa dai de mine, ma gaseai in noapte, pe strazi intunecate."
    Phunk B: "Jucal has moro car socheres merundo."
    Bocaseca: "Dar tu te schimbi si folosesti cuvinte care nu te reprezinta ca sa fii iubit."
    Pacha Man: "Because I'm mad boy, I'm bad boy, I'm gangsta, eu nu sunt ca voi."

    Warning: Doar daca mergi in intuneric ai cum sa iesi la lumina!
    Adio omul vechi!!

    Note: "Am in grija o armata intreaga."

    Dragonu': "C-am vazut strazi grele, stricat am fost, dar prin lumina m-am intos si-s bucuros si zic la toti, adevarul, n-ai cum sa scapi, imparatia cerului regat luminat, suflet curat, impacat in etern, departe de moarte, pacate, blestem."
    Nimeni Altu': "Sunt doua aspecte, aparente nu pentru oricine, de multe ori ne faceam rau, ca sa ne fie bine."
    Dragonu': "Antropologic, din mediul anecdotic si alcoolic, un fost dependent, impertinent, aha, cu un foc perseverent mare si consecvent, dau cu viteza de flow, cu viteza cu care trage plamanul din stou', ca sa scuipe din nou."
    Dragonu': "Am luat-o de la capat si mi-am pus la gura lacat, fara droguri in special legale care te diseaca, era sa mor de atatea ori si am adunat atatea boli, e o greseala in noua ordine mondiala."
    Chimie: "Au urmat seri pline de seringi si ser, cu venin mizer, inchei al tau sincer."
    Dragos Miron: "De asta tin ca nepotul meu sa lase rap-ul, ca eu l-am inteles aiurea si era sa-mi rupa capul."
    Bocaseca: "Nu mai spune tot ce gandesti, tot ce gandesti, nu mai spune ce pandesti, nu mai spune tot ce vorbesti, se va intoarce impotriva tot ce gandesti, mintea ta e arma, nu pot sa ma sterg, daca aprinde sufletele, stinge, poti sa ma certi."
    Dragos Miron: "Ma doare-n pula cine esti, cand habar n-am nici cine sunt, stiu cine am fost si nu mai vreau sa ajung, un infectat introvertit plecat din lumea monstrilor si pierdut in lumea celor vii."
    Nimeni Altu':
    "In timp, si oamenii is la fel, aveam un unchi, si stii ca pana plec, orice as face n-am sa-l uit."

    Warning: "Asta nu e viata... nu e... si eu stiu. In focul vietii mele, eu ard de viu."

  7. #97

    User Info Menu

    Daca nu gresesc ai uitat si de mine, am agent, de fapt aveam

  8. #98

    User Info Menu

    Poate va era dor

    Slot - gardian
    ImpossiBle ;x - last seen: 14 decembrie 2018
    AppLe - last seen: 23 septembrie 2018
    Hokage - last seen: 14 noiembroe 2018
    Dre - last seen: 24 noiembrie 2018
    Gabyro - last seen: 13 octombrie 2018
    extreme - last seen: 2 aprilie 2018
    Zenk - last seen: 15 decembrie 2018

    Helper - politist
    EatMyBurger- last seen: 17 septembrie 2018
    <<<BogdaN>>> - last seen: 28 decembrie 2018
    TaTiSoR - last seen: 1 decembrie 2018
    Shado. - last seen: 15 noiembrie 2018
    Danut. - last seen: 11 ianuarie 2019 - 5 minute
    wednesday - last seen: 22 noiembrie 2018
    extreme - last seen: 2 aprilie 2018

    Administrator - agent
    qHeLLo - last seen: 18 noiembrie 2018
    ConceptioN - last seen: 5 septembrie 2018
    -poNNNt- - last seen: 17 octombrie 2018
    BlackAngel - last seen: 2 octombrie 2018
    skillutz - last seen: 14 decembrie 2018 - -1

    Moderator - S.W.A.T
    SiNiSTER - last seen: 7 decembrie 2018 - -1
    The Warrior. - last seen: 15 decembrie 2018 - -1
    [An0N]ymuS (original) - last seen: 18 decembrie 2018 - -1
    T4GoZ - last seen: 9 ianuarie 2019 - 40 min - -1
    IaMes - last seen: 10 ianuarie 2019 - 0 min - -2

    Gods - Comsiar
    Pana - last seen: 17 decembrie 2018 - -1
    Uzi Vert - last seen: 22 decembrie 2018 - 4 min - -2
    alexxxx - last seen: 29 septembrie 2018
    IonutTC - last seen: 14 septembrie 2018
    sinapsis - last seen: 13 august 2018
    Ilie Nastase - last seen: 26 decembrie 2018 - 10 min - -2

    Owner - Comandant
    Hertz - last seen: 18 noiembrie 2018
    @@Catalin@@ - last seen: 10 decembrie 2018 - -2

    Detinator - General
    SkAy - last seen: 5 septembrie 2018
    fEy#x" - last seen: 22 decembrie 2018 - 3 min - -2

    Sef
    KillConfirmed - last seen: 25 octombrie 2018

    Semi-creator
    ALEXXXXXXXXXXXx - last seen: 18 iunie 2018 + general
    Calin - last seen: 29 octombrie 2018 + sef
    Bestia69 - last seen: 10 noiembrie 2018 + swat - -2
    keSs - last seen: 2 octombrie 2018 + sef
    KaKaShi[>.<]HaTaKe - last seen: 12 octombrie 2018 + agent

    Semi + rcon
    Antonucy - last seen: 29 iunie 2018 + sef

    am vrut sa fac si 1-2 propuneri dar n-am avut cui
    se stie, aveti cereri de inactivitate, pm si se rezolva, nu aveti si vreti gradul inapoi, nu se poate.
    Subsemnatu: "Te panichezi cand ma vezi ca pe un jamaican, cand fumez manca-mi-ai pula, jointul de un gram."
    Dragos Miron: "Daca vreau o floare, ma apuc din nou de legale."
    Specii: "Pace pentru Raku, pace pentru Sisu, marijuana si hasisu."
    Specii: "Am fumat de cand eram copil, stai chill, si-o sa fumez pana mierlesc, sa inverzesc in cimitir, sa am vecini, trandafiri cu spini, crin lin, maslini si ciuperci cu psilocybin."
    Dragonu': "De la LSD-ul asta, man, vad gandaci, si carabusi, si scarabei, vino mai in fata ca sa tragem niste key."
    Merme: "Vorbesti de LSD, dar hai sa tragem 2CB"
    La Familia: "Am in stanga, dreapta baietasi gata sa sara pentru mine."
    Chimie: "Specii se numea, brigada Liniste, asta era brigada mea."
    Sisu Tudor: "In Bucuresti, baietii alearga numai in brigada."
    Junk: "Bine ai venit in Romania, comercializam droguri legale."
    Samurai: "Si-mi amintesc cand te-am creat, tot eu te-am invatat sa judeci curat si imediat cand am avut nevoie te-ai aratat."
    Killa Fonic: "Nu ma doare daca ii bag direct in reanimare, dar parca simt pe fata lacrima unei mame."
    Cedry2k: "Sufletul meu ramane trist si nu-l mai pot amagi cu droguri."
    Nimeni Altu': "Cum pula mea, sa fiu atat de prost, probabil de la droguri, am avut senzatia ca te cunosc."
    Puya: "Poate e dur, poate credeti ca-s nebun, ca stilul asta de viata nu e ala bun, dar nu eu l-am ales, el m-a ales pe mine si acum stii bine, doar asta-mi curge-n vine."
    Bocaseca: "Si dupa la masa, gonit de fratiori cu care imparti, te desparti ca om de animal cu lacrimi pe obraz."
    Specii: "E adevarat, imi place viata, simt cu se usuca fata, noaptea trece dimineata, am nevoie de-un meleu greu, sa-mi taie greata, s-au dus de milioane pe KEY, cosmico-gangsta, si sticle mari si sticle mici si casa-i plina de seringi si bagabontii vad pitici, nici n-am observat ce zici, valori puternice din clasa disociative, droguri psihedelice, ciocul mic ca esti varza, stinge tigara, frecventa, perversa, dai foc la casa, asta-mi mai lipseste, lasa, partea proasta e testoasa, m-am facut la fel de varza, ca sa vezi sunt om de baza, in fiecare seara rupt, lupta preferata direct din necunoscut, SPECIAL K HOUSE, retine."
    Dragos Miron: "Le-am bagat pe toate, rupt de realitate, daca voiai sa dai de mine, ma gaseai in noapte, pe strazi intunecate."
    Phunk B: "Jucal has moro car socheres merundo."
    Bocaseca: "Dar tu te schimbi si folosesti cuvinte care nu te reprezinta ca sa fii iubit."
    Pacha Man: "Because I'm mad boy, I'm bad boy, I'm gangsta, eu nu sunt ca voi."

    Warning: Doar daca mergi in intuneric ai cum sa iesi la lumina!
    Adio omul vechi!!

    Note: "Am in grija o armata intreaga."

    Dragonu': "C-am vazut strazi grele, stricat am fost, dar prin lumina m-am intos si-s bucuros si zic la toti, adevarul, n-ai cum sa scapi, imparatia cerului regat luminat, suflet curat, impacat in etern, departe de moarte, pacate, blestem."
    Nimeni Altu': "Sunt doua aspecte, aparente nu pentru oricine, de multe ori ne faceam rau, ca sa ne fie bine."
    Dragonu': "Antropologic, din mediul anecdotic si alcoolic, un fost dependent, impertinent, aha, cu un foc perseverent mare si consecvent, dau cu viteza de flow, cu viteza cu care trage plamanul din stou', ca sa scuipe din nou."
    Dragonu': "Am luat-o de la capat si mi-am pus la gura lacat, fara droguri in special legale care te diseaca, era sa mor de atatea ori si am adunat atatea boli, e o greseala in noua ordine mondiala."
    Chimie: "Au urmat seri pline de seringi si ser, cu venin mizer, inchei al tau sincer."
    Dragos Miron: "De asta tin ca nepotul meu sa lase rap-ul, ca eu l-am inteles aiurea si era sa-mi rupa capul."
    Bocaseca: "Nu mai spune tot ce gandesti, tot ce gandesti, nu mai spune ce pandesti, nu mai spune tot ce vorbesti, se va intoarce impotriva tot ce gandesti, mintea ta e arma, nu pot sa ma sterg, daca aprinde sufletele, stinge, poti sa ma certi."
    Dragos Miron: "Ma doare-n pula cine esti, cand habar n-am nici cine sunt, stiu cine am fost si nu mai vreau sa ajung, un infectat introvertit plecat din lumea monstrilor si pierdut in lumea celor vii."
    Nimeni Altu':
    "In timp, si oamenii is la fel, aveam un unchi, si stii ca pana plec, orice as face n-am sa-l uit."

    Warning: "Asta nu e viata... nu e... si eu stiu. In focul vietii mele, eu ard de viu."

  9. #99

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Strumf View Post
    Poate va era dor

    Slot - gardian
    ImpossiBle ;x - last seen: 14 decembrie 2018
    AppLe - last seen: 23 septembrie 2018
    Hokage - last seen: 14 noiembroe 2018
    Dre - last seen: 24 noiembrie 2018
    Gabyro - last seen: 13 octombrie 2018
    extreme - last seen: 2 aprilie 2018
    Zenk - last seen: 15 decembrie 2018

    Helper - politist
    EatMyBurger- last seen: 17 septembrie 2018
    <<<BogdaN>>> - last seen: 28 decembrie 2018
    TaTiSoR - last seen: 1 decembrie 2018
    Shado. - last seen: 15 noiembrie 2018
    Danut. - last seen: 11 ianuarie 2019 - 5 minute
    wednesday - last seen: 22 noiembrie 2018
    extreme - last seen: 2 aprilie 2018

    Administrator - agent
    qHeLLo - last seen: 18 noiembrie 2018
    ConceptioN - last seen: 5 septembrie 2018
    -poNNNt- - last seen: 17 octombrie 2018
    BlackAngel - last seen: 2 octombrie 2018
    skillutz - last seen: 14 decembrie 2018 - -1

    Moderator - S.W.A.T
    SiNiSTER - last seen: 7 decembrie 2018 - -1
    The Warrior. - last seen: 15 decembrie 2018 - -1
    [An0N]ymuS (original) - last seen: 18 decembrie 2018 - -1
    T4GoZ - last seen: 9 ianuarie 2019 - 40 min - -1
    IaMes - last seen: 10 ianuarie 2019 - 0 min - -2

    Gods - Comsiar
    Pana - last seen: 17 decembrie 2018 - -1
    Uzi Vert - last seen: 22 decembrie 2018 - 4 min - -2
    alexxxx - last seen: 29 septembrie 2018
    IonutTC - last seen: 14 septembrie 2018
    sinapsis - last seen: 13 august 2018
    Ilie Nastase - last seen: 26 decembrie 2018 - 10 min - -2

    Owner - Comandant
    Hertz - last seen: 18 noiembrie 2018
    @@Catalin@@ - last seen: 10 decembrie 2018 - -2

    Detinator - General
    SkAy - last seen: 5 septembrie 2018
    fEy#x" - last seen: 22 decembrie 2018 - 3 min - -2

    Sef
    KillConfirmed - last seen: 25 octombrie 2018

    Semi-creator
    ALEXXXXXXXXXXXx - last seen: 18 iunie 2018 + general
    Calin - last seen: 29 octombrie 2018 + sef
    Bestia69 - last seen: 10 noiembrie 2018 + swat - -2
    keSs - last seen: 2 octombrie 2018 + sef
    KaKaShi[>.<]HaTaKe - last seen: 12 octombrie 2018 + agent

    Semi + rcon
    Antonucy - last seen: 29 iunie 2018 + sef

    am vrut sa fac si 1-2 propuneri dar n-am avut cui
    se stie, aveti cereri de inactivitate, pm si se rezolva, nu aveti si vreti gradul inapoi, nu se poate.
    https://alphacs.ro/showthread.php?69504-Inactivitate
    poti sa ma lasi la gardian doar sa nu intre nimeni pe cont sa il fure
    cand o sa vin in tara o sa intru nu va facetii probleme

  10. #100

    User Info Menu


Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Remove .
    By Marius. in forum Discutii Server
    Replies: 14
    Last Post: 13-04-15, 22:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •