Bună ziua. Impreună cu staff-ul nostru alcătuit din fondatori şi din administratori ( cu unii nu am vorbit incă dar sunt sigur că vor fi de acord ) am descis să luptăm intr-un fel să dăm şi noi drumu la un host propriu. M-ai pe inţeles eu fac acest topic deoarece noi mai avem nevoie de ceva BANI ( pentru cumpărarea dedicatului si componentele pentru administrarea server-ului, gamecp etc. ). Noi vă rugăm, deci nu vă obligăm sau alte chestii, o sumă cât de mică puteţi, este un plus pentru noi ( acest dedicat il cumpărăm pentru COMUNITATEA ALPHACS, nu pentru mine, lord sau strumf.... sau alti administratori ). Dar, am ajuns cu comunitatea destul de sus şi cred că s-ar merita să facem şi acest pas.</p>


</p>


Deci, cei care puteţi da o sumă cât de mică ( bine, prin sms se poate, sumele stau cam aşa: vodafone 3,4 euro in sus, orange 5 euro in sus, cosmote 4,5 euro in sus; mai jos de 3 euro nu este!).</p>


</p>


Noi pentru ajutorul vostru vă vom răsplăti cu grade pe forum, sau cu grade pe unul din serverele care sunt administrate de fondatorii, administratorii acestui forum ( la restu nu mă pot băga deoarece nu pot garanta că toţi ownerii vor.. )</p>


</p>


Deci, pentru a dona pentru dedicat, va rugăm să contactaţi personal pe:</p>


</p>


1. TheLord ( private message pe forum sau prin intermediul Y!M: [email protected] )</p>


2. Strumf( private message pe forum sau prin intermediul Y!M: [email protected] )</p>


3. vLad. ( private message pe forum sau prin intermediul Y!M: [email protected] sau la numerele de telefon 0741528387 + 0767642156 )</p>


4. SkepT( private message pe forum )</p>


5. Anakin( private message pe forum )</p>


6. R3mYx( private message pe forum )</p>


</p>


Vă mulţumim dacă puteţi face această donaţie, reamintesc, vă vom răsplătii ŞI nu VĂ obligăm !</p>