Strumf
TheLord
n-am prea avut eu momente cu voi (fondatorii),pentru ca nu prea ma interesa moderatingul pe forum (singura mea dorinta inainte era sa joc pe sv lu krazu si sa vorbesc cu prietenii pe care-i facusem acolo) dar stiu din putinele experiente pe care le-am avut cu voi ca sunteti de treaba,blana bomba si cei mai buni fondatori

AcidBurn - nu prea ne-am inteles noi cand jucam pe sv lu krazu(pentru ca eu eram redus mintal si tu einstein,peleme),dar tot am avut momente in care m-am distrat cu tine,si-am facut caterinca si mortii mei,multe altele.
SageOTSP - tigan,jeg de cea mai joasa speta . Glumeam,n-as putea zice asa ceva de prietenul meu de anime,cel mai de treaba om,persoana cu care ma cert asupra waifu-rilor - Nu o sa te uit in viata mea mah ritarded buoi + best administrator (nu mai zic mai multe,ca daca stau sa scriu ce-am facut noi impreuna nu mai dorm cateva zile)
^-RoYaL-^SsKCobra - nici pe tine nu te uit mah polar-pleiar ,unu dintre administratorii cu care m-am inteles cel mai bine si un prieten foarte bun,also a very good roblox pleiar.
?RyN? - si tu esti tot de pe sv lu krazu,imi amintesc eu de tine,si tu ai fost de treaba si toate cele,mortii mei,nu prea-mi mai amintesc chestii facute impreuna dar imi amintesc ca mi-ai fost un prieten bun si m-am inteles de minune cu tine.
1S1S - credeai ca te uit mah gm-ule,puteam sa-mi uit eu singurul prieten de 256? bajat de treaba,il cunosc de cand mi-a zis ca e gai(joke) si nu stie ce sa faca ca sa nu afle gagica-sa (also a joke),am facut caterinca cu el la greu pe sv lu krazu.
Hidden^Blade - T3yo - cei mai de treaba fondatori,m-am jucat cu ei,am ras cu ei,am facut caterinca cu ei(t3yu mai rar ca nu prea intra el asa des,dar tot faceam cand il prindeam on pe server )
Hidden^Blade - te-am pus si mai sus,dar voiam sa zic si aici cat de mult tin la tine bhai,apari in multe momente pretioase d-ale mele asa ca vei ramana in inima mea pentru totdeauna , respect mare
T3yo - si tu apari mai sus,dar si ca la danut,voiam sa zic in particular ca insemni mult pentru mine dupa timpul petrecut impreuna si nici pe tine nu te voi uita si vei ramane-n inima mea.
Jamango - ce faci mah prietenul meu de catherinici? - asta de treaba pana-l cunoasteti asa ca nu-i picati in plasa si va-mprieteniti cu el ca nu mai scapati de prietenia lui nici daca muriti,sau doamne fereste,moare el
dEv. - gud dizainar,nu stiu de ce dar nu m-am inteles aproape niciodata in viata mea cu el,poate pentru ca nu am iq-ul destul de ridicat,peleme - si el e foarte de treaba,asta o stiu din putinele momente in care m-am inteles cu el
Jemu - nu pot sa nu-mi amintesc ce bine ne intelegeam noi pe sv lu krazu,tu fiind unul dintre fondatorii mei preferati de pe acel sv.
Catalin - foarte de treaba,tot de pe sv lu krazu il stiu. (inca-mi vine sa rad de momentele cand intrai pe numele lu krazu si spamai "sug p**a" )
Cristian BG [~R] - cel mai bun designer pe care-l stiu,cred ca te-am mai intalnit de cateva ori pe sv lu krazu,ii ceream impreuna nuduri elenei.
KrAzZzY - krazu,best fondator,cel mai om (e cat doi grasu,ce dracu),intrai tu rar pe serveru ala,dar si cand intrai ramaneam fara aer de la ras ,si pe forum mi-ai raspuns la toate intrebarile pe care ti le-am pus si m-ai ajutat cu tot ce ti-am cerut. respect maxim
moxu112 - hehehehe,ce faci mochule? om de treaba,tot de pe sv lu krazu ca peleme pe acolo-mi petreceam eu zilele de om cu fara inteligenta sau viata sociala,unul dintre putini cu care m-am inteles in privinta bauturii. ramai in inima mea pentru toate momentele frumoase impreuna,te pup
xeleron - technomaster,tu m-ai facut sa ma interesez de IT,tu m-ai ajutat sa ies din unele belele cu pc-u,tu m-ai ajutat cu multe,peleme - un om foarte de treaba,care te ajuta la nevoie si toate cele - din cate-mi amintesc eu ne-am certat odata pe sv lu krazu pentru ca eram imbecil,acum mi-am amintit,mi-am amintit si ca nu ti-am zis un scuze,asa ca Pare Rau!,sper ca nu va mai face prostia mea probleme maestriei tale supreme - si ca sa inchei si parerea despre tine,ramai in inima mea pentru tot ajutorul acordat cand aveam nevoie

Cu mare parte-am facut caterinca pan-am ramas in pana de ras,pan-am ramas fara aer sau peleme.
Cu alti au fost timpuri in care nu ne-am inteles.
Dar totusi vreau sa va spun ca nu va uit,peleme.
Cei de care-am zis ca va stiu de pe sv lu krazu,ramaneti in inima mea pe vecie ca membri VIP.

Aici zic doar de cei din lista de staff,nu uit nici de cei cu sv-admin,vip,membru sau alt grad ce nu este pus in lista de staff care mi-au fost alaturi.
oricum,acum ca am zis ce cred eu despre voi = Oyasumi,madafakas.