Astept propuneri pentru server ce doriti sa bagam sau sa scoatem de pe server.
VIP am inceput sa il fac acum cateva luni dar inca nu l-am terminat in totalitate momentan ofera doar 300 hp armura , grenazi , gravity si speed.
La vip mai trebuie sa bag skin-uri pentru ambele echipe , desigur diferite + o sa le fac un scris special in chat sa nu aibe doar [VIP] , sau alegeti [VIP] in fata + scris sau ambele.

Ce vreau sa va mai intreb , bag trail in spate? Daca da unde shop/vip/admini ?

Daysmenu: aici vreau sa va intreb daca lucrez pe daysmenu acesta random dar daca o sa creez mai multe day slabe sanse sa se dea toate dar si asa este destul de frumos, ma refer asa random.
Sau vreti sa creez daysmenu separat pentru SIMON la inceput tot cu aceste day-uri , aici problema o sa fie (cu timpul doar oricum doar seara o sa pot lucra la server pana trece luna asta) ca inca nu stiu cum sa fac sa puteti alege un day la 6 runde deoarece nu am lucrat in sourcemod de foarte mult timp si cand amf acut serveru era pentru prima oara cand am lucrat in el mai trebuie sa ma uit peste tot...


Chestia cu PRISONERS WIN de la final sau cu guardian il las ? Va place?

Mesajele din chat cu cine pe cine a atacat le las?

La cei in rosu sa las asa la un hit sa il faca rosu sau doar cand omoara un gardian?

Vreti sa bag comanda !cam ? Sa va puteti vedea in 3D sau first person?

PLUS ORICE ALTA PROPUNERE AVETI SAU ORICE BUG DEPISTATI VA ROG SA ANUNTATI AICI CAT MAI REPEDE!!!

O sa incerc sa lucrez zilnic in fiecare seara cate putin la server sa fie cat mai frumos si mai bine optimizat sa ne distrugem iara concurenta.
Dupa cum vedeti nu suntem fomisti de bani si va dam grade si asa usor sau daca foarte, foarte ieftin , nu ca alte servere care nu doar ca cersesc bani pentru a plati un host amarat mai vin si cu reclama la noi (sper sa imi suga pula toti de pe acel server in special GINO ).Dupa ce ca ei au un server facut de cineva platit cu multi bani si au multe bug-uri mai au tupeul jegos de a venii la noi, la ei doar renumele la comunitate le aduce succes + reclamele platite pe youtube care costa si alea (dar cand e miloaga mare pe server si gino suge pula pentru bani nu ai ce sa faci).
Dar cum am aratat si pe 1.6 cu jb-u top1 de 5 ani ca NE PUTEM RIDICA FARA promovari/redirecte/dopuri(chiar daca aici nu exista) asa o sa demonstram cu ajutoru vostru si aici, deja am demonstrat ca vad ca prindem zilnic full si va multumim foarte mult .
Imi cer scuze ca nu m-am putut ocupa foarte mult si inca nu ma pot ocupa luna asta foarte mult.. Dar bac+facultate dar tot am platit serveru lunar si daca am avut putini playeri. Va multumim iara ca ne sustineti

Haidati cu propunerileeeeeeeeee!