Salut forum JBGO.ALPHACS.RO
Dupa inactivitatea mea nu voi mai fi GaBy ala prostu care ierta pe oricine cand isi baga p*la in altii admini!!M.am saturat deja....ZILNIC primesc mesaje de la playeri sa intru pe server ca unu isi baga p*la in mine si altube la ct de 100 de nii de mape,si dupa , cand ii dau gag ca l.a facut distrus pe altu spune tot staffuluica i.am dat gag DEGEABA ......repet...incercati voi playerii aia smecheri(nu zic de toti) sa va puneti in locul meu atunci cand nu e nici un admin pe sv si apoi injuratiima pe la spate....Chit ca voi dona 100 euro in server (Bafta Lord la strans banii ) stiu macar ca nu va mai exista un player sa pronunte nici cuvantul PROST pe chat si ii voi pune la punct (macar pe jbgo)....!!!De azi inainte sa nu ma mai cheme nimeni pe server sa ii dau kick lu unu ca injura....pentru ce mi.ati facut descurcativa singuri...Voi intra pe server doar atunci cand vreau eu sau ma vor chema ownerii sau adminii!!Nu dau nume dar sunt unii care plang ca le dau gag si nu ma mai baga in seama...zicand dupa pe sv si la admini (nici aici nu dau nume dar el se cunoaste) ca le.am dat gag/kick pe degeaba ei aratand doar momentul in care le.am dat gag/kick da motivul nu.l arata!!

Multumesc pentru intelegere Staff alphacs.ro si playerii!!
App doresc sa se inchida postul (la commenturi ) ca nu am chef de cearta...daca vrea sa.mi spuna cineva ceva haideti pe steam sau pe server....ATAT