Se pare ca s-a ajuns la o problema cu acest amx_destroy...
Se aplica prea des si prea aiurea....
Nu o sa dau numele celor care dau DESTROY asa in prostie pentru ca o sa se simta singuri si o sa vina sa comenteze aici...
Am ajuns sa se dea "amx_destroy" pe chestii de genul "Injuraturi de mama" sau orice altceva...
Un player zice "fmm" ?Hai sa ma autosesizez si sa ii dau destroy.. ca nu mai exista "amx_gag"...Sau e pe preferinte?si nu inteleg eu?Ma injurii de mama ,tata , sora ,frate etc etc..
Iti aplic amx_destroy ca eu sunt admin cu grad mare si fac ce vrea -.- mea...Nu-i asa?...
Daca verificam consola din ultimele 7 zile ...sigur se va gasii un amx_destroy pe motive foarte "bune" (Sarcasm)...
Fac acest topic pentru a trage un semnal de alarma!..s-a ajuns prea departe cu acest amx_destroy pe motive .....
Ce inseamna un destroy dat pe motiv "fmm" ? Un player in minus...poate chiar mai multi..
Ca restul vad si ce isi spun ei oare?..."Daca zic si eu fmm , oare imi da si mei destroy?"...
Si asa usor usor pleaca playerii...
Din 32/32 se ajunge la 30/32 la 25/32/ si intr-un final la 8/32..Daca continuam asa...
Astept raspunsul playerilor si desigur a fondatoriilor si al asa zisilor "Adminii".