Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50
  1. #1

    User Info Menu

    amx_destroy...(Semnal de alarma)

    Se pare ca s-a ajuns la o problema cu acest amx_destroy...
    Se aplica prea des si prea aiurea....
    Nu o sa dau numele celor care dau DESTROY asa in prostie pentru ca o sa se simta singuri si o sa vina sa comenteze aici...
    Am ajuns sa se dea "amx_destroy" pe chestii de genul "Injuraturi de mama" sau orice altceva...
    Un player zice "fmm" ?Hai sa ma autosesizez si sa ii dau destroy.. ca nu mai exista "amx_gag"...Sau e pe preferinte?si nu inteleg eu?Ma injurii de mama ,tata , sora ,frate etc etc..
    Iti aplic amx_destroy ca eu sunt admin cu grad mare si fac ce vrea -.- mea...Nu-i asa?...
    Daca verificam consola din ultimele 7 zile ...sigur se va gasii un amx_destroy pe motive foarte "bune" (Sarcasm)...
    Fac acest topic pentru a trage un semnal de alarma!..s-a ajuns prea departe cu acest amx_destroy pe motive .....
    Ce inseamna un destroy dat pe motiv "fmm" ? Un player in minus...poate chiar mai multi..
    Ca restul vad si ce isi spun ei oare?..."Daca zic si eu fmm , oare imi da si mei destroy?"...
    Si asa usor usor pleaca playerii...
    Din 32/32 se ajunge la 30/32 la 25/32/ si intr-un final la 8/32..Daca continuam asa...
    Astept raspunsul playerilor si desigur a fondatoriilor si al asa zisilor "Adminii".

  2. #2

    User Info Menu

    este adevarat ..... sau se mai da ban "limbaj.de.mama" cu ce te ajuta pe tine ca ii dai ban sau gag e acelas lucru doar ca daca ii dai ban uita de server si sa intre inapoi dar cand ai gag mna esti pe server.....

  3. #3

    User Info Menu

    Astazi am dat de un destept care dadea ds pe motivul "ai apasat butonul"

  4. #4

    User Info Menu

    Ba dar la ce sa scoată destroy ?
    Daca intalnim un codat ce facem dam ban 7 zile ? Mai bine ds si ban in plus am intalnit pe unu care ma injura de neam si eu am dat gag 4 min nu sa potolit,am dat ban 10 min si tot a revenit pt ca el avea ip dinamic si ce credeti am dat ds si ban 7 zile
    (tot ce am scris am scris pe tell)

  5. #5

    User Info Menu

    Adevarat.Nu e zi in care sa nu se ia destroy incontinuu.

  6. #6

    User Info Menu

    Nu se va scoate nimic , și majoritatea au imun la destroy......poate și eu exagerez uneori...
    și la quit nu se trage un semnal de alarma ca se spameaza cu el nu dau nume ...?
    Last edited by GoAgLe#; 28-10-16 at 18:13.

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GoAgLe# View Post
    Nu se va scoate nimic , și majoritatea au imun la destroy......poate și eu exagerez uneori...
    și la quit nu se trage un semnal de alarma ca se spameaza cu el nu dau nume ...?
    A zis cineva de scos comanda?...
    Eu doar am spus ca se foloseste excesiv si intr-un mod nefolositor..

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by EkTrO View Post
    A zis cineva de scos comanda?...
    Eu doar am spus ca se foloseste excesiv si intr-un mod nefolositor..
    și la quit e la fel.

  9. #9

    User Info Menu

    Ma scuzati k intervin asa aiurea , insa destroy-ul nu reprezinta cn stie ce "alarma" in ziua de azi ,
    se poate "scapa" foarte usor de el (si nu numai) !
    Aceeasi chestie e valabila si la ban [inclusiv pe clasa de ip (cel putin pt unii )]
    Daca cnv care se "pricepe" chiar vrea sa iti faca "zile fripte" atunci o poate face

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GoAgLe# View Post
    și la quit e la fel.
    Quitul se plateste...idiotenia ta nu.Abuzati , va zbor.

Page 1 of 5 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Semnal de alarma pentru admini.
    By R3PyKu in forum Anunturi
    Replies: 7
    Last Post: 01-12-16, 11:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •