Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
  1. #1

    User Info Menu

    Concurs Key GTAV + CS-GO +CS 1.6!!!!

    Dupa cum stiti se apropie Craciunul , si Comunitatea AlphaCs e foarte darnica !!!!

    Ce trebuie sa faceti pentru acest concurs?? Simplu!!!!

    Un Scurt Video cu Voi Cantand un Colind care sa aiba legatura cu ALPHACS!!!


    Locul 1 - CD KEY - GTAV
    Locul 2 - CD KEY - CS GO
    Locul 3 - CD KEY - CS 1.6

    Bine inteles toate jocurile Sunt pe Steam cu licenta vi le trimitem pe mail!

    Videoclipul trebuie sa fie in felul urmator:
    Sa se vada fata voastra ,
    Sa fie cantata de voi ,
    Sa aiba legatura cu AlphaCS,
    Linkul trebuie sa fie pe Yt !!!!!!!

    Succes aveti timp o saptamana!!!!


    Cu respect Ryu @AlphaCs


    Edit : Pentru cei care comenteaza am bani in steam wallet pentru a va cumpara poftim si dovada! http://imgur.com/a/xwRQb

    Sa fie si Foamea de posturi , postati aici cei care participati cu urmatorul model:
    Nick :
    Steam Profil(In caz ca nu ai nui problema):
    Cand voi aduce video:



    P.S PM LA RYU CU VIDEO!!!!!

    MODEL PM :

    Titlu : Concurs JB

    Nick:
    Video:


    Edit TheLord: Deci fiti atenti la theboss, daca va este rusine sau alte cacaturi, este destul sa va filmati DOAR de la gat in jos, daca sunteti si grasi si va este rusine(nu radem oricum chill dar zic asa ca fapt divers) atunci doar o parte din biroul , camera voastra, unde faceti cu mana in timp ce vorbiti si spuneti ca sunteti voi si demonstrati cumva. De ex scrieti pe o foaie numele si il puneti in timp ce cantati acolo pe birou.
    Daca nu ne dam seama ca chiar voi sunteti in video , aici ma refer la cei care nu se filmeaza deloc corpul nu va luam video-ul in considerare.

    Partea a 2-a. Cei care se filmeaza cum a zis Ryu in primul post adica fata si canta asa , vor avea sanse FOARTE mari de a castiga.Deci practic daca 3 videouri sunt cum a zis Ryu in primul post si 3 care nu sunt asa, cei care nu se filmeaza cum canta au sansa de a castiga dar sanse mai mici, doar daca colidnu este extraordinar de bun.


    Inca ceva , dupa ce urcati video-ul pe youtube il puteti seta pe PRIVAT sa il vedem doar noi si trimiteti lui Ryu sau mie in privat. De preferat lui Ryu ca am multe pm si saptamana care vine este foarte incarcata.


    Inca ceva , oricine REPOSTAEAZA video-urile primeste REMOVE + report de la 30 de persoane sa fie asigurat stergerea video-ului de pe youtube.
    Oricine rade , adica isi bate joc de altu lafel cum am zis mai jos.
    Aveti voie sa radeti dar cu masura si cu bun simt.

    Primul concurs organizat asa, nu am fost pana acum de acord cu chestii de genu ca stiu cum sunteti si sunteti prosti fara suparare(nu cei care participa) cei care stau si rad de altii dupa reposteaza , cei care nu au tupeu sa faca ceea ce fac cei care participa.

    Respect pentru participanti si daca iese totul ok mai facem.
    Bafta.

  2. #2

    User Info Menu

    Particip , hai cu gta V baaa !
    Nick : SeRgIu RoGamer
    Steam Profil(In caz ca nu ai nui problema): Ma ai deja pe steam wa , sergiu #daubinerau id ..
    Cand voi aduce video: cand il fac , logic .
    EDIT : AM TRIMIS PM LA RYU .
    Last edited by SergiuOfficial; 13-12-16 at 16:36.

  3. #3

    User Info Menu

    Nick : R3PyKu
    Steam Profil(In caz ca nu ai nui problema): http://steamcommunity.com/profiles/76561198301720094/
    Cand voi aduce video: L-am adus e la ryu in pm.
    Last edited by R3PyKu; 10-12-16 at 21:40.

  4. #4

    User Info Menu

    Nick : SoLiD#
    Steam Profil(In caz ca nu ai nui problema): n am.
    Cand voi aduce video: cand ii gata.
    Last edited by Gabitu.; 10-12-16 at 20:50.

  5. #5

    User Info Menu

    Nick : Gabyro
    Steam Profil(In caz ca nu ai nui problema): http://steamcommunity.com/profiles/76561198321956201
    Cand voi aduce video: l-am adus la ryu in pm
    Last edited by SpaceGM; 11-12-16 at 09:33.

  6. #6

    User Info Menu

    Nick: sinapsis
    Steam Profil (In ca ca nu ai nui problema): http://steamcommunity.com/id/zurruksergiu/
    cand voi aduce video : cand il pun pe YT

  7. #7

    User Info Menu

    Nick : aSuL
    Steam Profil: http://steamcommunity.com/profiles/76561198188032270
    Cand voi aduce video: Saptamana viitoare..

  8. #8

    User Info Menu

    Ohoo s-au strans deja TIN SA MENTIONEZ AVETI TIMP PANA PE 17 /12!!! Daca sunt toate gata in 2-3 zile il si facem!!!

  9. #9

    User Info Menu

    Dupa cum stiti , unii dintre voi nu vreti sa va aratati asa ca puteti doar un vocal sa faceti pe yt , si sa il trimiteti in privat!!!

  10. #10

    User Info Menu

    Deci fiti atenti la theboss, daca va este rusine sau alte cacaturi, este destul sa va filmati DOAR de la gat in jos, daca sunteti si grasi si va este rusine(nu radem oricum chill dar zic asa ca fapt divers) atunci doar o parte din biroul , camera voastra, unde faceti cu mana in timp ce vorbiti si spuneti ca sunteti voi si demonstrati cumva. De ex scrieti pe o foaie numele si il puneti in timp ce cantati acolo pe birou.
    Daca nu ne dam seama ca chiar voi sunteti in video , aici ma refer la cei care nu se filmeaza deloc corpul nu va luam video-ul in considerare.

    Partea a 2-a. Cei care se filmeaza cum a zis Ryu in primul post adica fata si canta asa , vor avea sanse FOARTE mari de a castiga.Deci practic daca 3 videouri sunt cum a zis Ryu in primul post si 3 care nu sunt asa, cei care nu se filmeaza cum canta au sansa de a castiga dar sanse mai mici, doar daca colidnu este extraordinar de bun.


    Inca ceva , dupa ce urcati video-ul pe youtube il puteti seta pe PRIVAT sa il vedem doar noi si trimiteti lui Ryu sau mie in privat. De preferat lui Ryu ca am multe pm si saptamana care vine este foarte incarcata.


    Inca ceva , oricine REPOSTAEAZA video-urile primeste REMOVE + report de la 30 de persoane sa fie asigurat stergerea video-ului de pe youtube.
    Oricine rade , adica isi bate joc de altu lafel cum am zis mai jos.
    Aveti voie sa radeti dar cu masura si cu bun simt.

    Primul concurs organizat asa, nu am fost pana acum de acord cu chestii de genu ca stiu cum sunteti si sunteti prosti fara suparare(nu cei care participa) cei care stau si rad de altii dupa reposteaza , cei care nu au tupeu sa faca ceea ce fac cei care participa.

    Respect pentru participanti si daca iese totul ok mai facem.
    Bafta.

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Concurs Cuvant Cheie Din COLINDE [CONCURS CRACIUN]
    By Engelhardt in forum Anunturi
    Replies: 6
    Last Post: 01-01-18, 12:54
  2. Replies: 2
    Last Post: 16-12-17, 08:21
  3. Concurs CS:GO 1v1
    By Alin - MDFK in forum Campionat CS:GO
    Replies: 10
    Last Post: 01-09-17, 02:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •