* Titlu: [CSGO] Admin Chat Colors v1.0
* Descriere: Acest plugin este un remake al pluginului Admin Chat Colors care original a fost scris de catre Arion pentru CS 1.6 folosind nativele AMXMODX. Eu l-am rescris pentru CSGO folosind nativele SourceMod.
* Download: CLICK
*Nume: Numele pluginului.[CSGO] Admin Chat Colors v1.0
* Versiunea:1.0
* Instalare: Instalare:
1. Fisierul AdminChatColors.sp se adauga in addons/sourcemod/scripting
2. Fisierul AdminChatColors.smx se adauga in addons/sourcemod/plugin
3. Fisierul csgocolors se adauga in addons/sourcemod/scripting/include

Cvar-uri (se adauga in server.cfg)
sm_message_color - Culoarea mesajului (default: "RED")
sm_name_color - Culoarea numelui (default: "NONE")

ATENTIE !!!
- Pentru cvar-ul sm_message_color singurele culori disponibile sunt:
NORMAL (alb)
RED (Rosu Deschis)
DARKRED (Rosu Inchis)
BLUE (Albastru)
DARKBLUE (Albastru Inchis)
GREEN (Verde Inchis)
LIGHTGREEN (Verde Lime)
YELLOW (Verde Deschis) [stockul e de vina, nu l-am scris eu, o sa-l rescriu cu buguri fixate]
GRAY (Gri)
PINK (e MOV nu ROZ )
PURPLE (e ROZ nu MOV)

- Pentru cvar-ul sm_name_color singurele culori disponibile sunt:
Toate culorile de mai sus
NONE (Culoarea echipei aka Galben Inchis la tero, Albastru Deschis la CT si Alb la Spectatori)
Culoare echipei (NONE) Nu este suportata in cvar-ul sm_message_color, nu functioneaza fiindca nu este implementata in aceea functie !

Flagul necesar pentru a avea chatul colorat este Admin_Kick adica flagul c. Daca doriti sa-l schimbati cautati linia:
#define ADMIN_ACCESS Admin_Kick

Si modificati Kick cu ce flag doriti. Numele flagurilor le gasiti in addons/sourcemod/configs/admin_levels.cfg. Spre exemplu daca vreti pentru flagul Z atunci modificati Kick cu Root.

CULORILE TREBUIESC SCRISE FIE CU LITERE DE TIPAR FIE CU LITERE MICI, NU CU COMBINATII DE LITERE MARI SI MICI, CUM AR FI Purple SAU PuRpLe ASTFEL NU VA FUNCTIONA, CHATUL VA FI ALB SI NUMELE CULORII VA APAREA IN CHAT FARA VREUN EFECT ! ! !

De facut: