Quote Originally Posted by ..:: Ramses ::.. View Post
1. Tin sa te anunt ca wg-ul este curat
2. Am vazut la cererea de unban ca ai spus ca era wg-ul cu o ora in urma , fapt pt care ai dat ban ( am dreptate ? )
3. E din Germania , iar nemtii sunt cu o ora in urma , fapt pt care wg-ul era cu 1 ora in urma ( puteai sa vezi si tu ca scrie la ip ca e din Germania ) @T3yo nu ma bag peste tc-uri pt ca ar fi abuz de gradul pe care il am , dar poti sa ii dai unban ( wg curat , niciun config , doar skill )
4. Ai grija cu comentariile ( ban-list minecraft ) ; totusi , ma bucur ca verifici si tu banurile , pt ca eu nu sunt non-stop on si vreau ca serverul sa mearga bine , dar e indeajuns faptul ca a a refuzat sa instaleze un program ( propunerea mea urmeaza mai jos )
(1. A bagat 3 mape in 10 min si l-am avertizat , 2. A folosit m4 pe o mapa de awp, la urmatoarea o sa propun un downgrade ) nu ma bag in decizii
@KrAzZzY da-mi voie sa ma bag la regulament la ban-list si sa spun : In dovada trebuie sa apara momentul in care se cere wg cu thetime langa , si , momentul in care iese/refuza sa dea wg-ul , desigur , cu thetime ( adauga tu asta daca ai timp )