Descriere:
-Este un addons classic cu comenzile default ( AMXX, editate putin de catre mine ) full colorate,sound-uri ce nu provoaca LAG/PING, optimizare cat se poate de multa, protectie la nivel inalt, + configurarea minim necesara pe care unii nu stiu sa o faca!
Ce are special fata de rest-ul Addons-urilor de pe net,pai:
-Comenzile AMXX cum am precizat si mai sus au un alt stil ce poate fii modificat de cate propietar cum doreste el prin simpla editare a fisierul .txt! + un mic nou model de a afisa admini on ( nu este creat de mine acel /who )
Poze

Sound-uri,dupa cum am precizat mai sus puteti aduga sound-uri dupa bunul vostru plac,ce trebuie facut?
Intrati in addons/amxmodx/configs/quakesounds.ini si acolo aveti explicatie pentru fiecare linie,nu are rost sa va explic si eu de 2 ori!
Sound-urile le gasiti in cstrike/sound/QuakeSounds

Protectie!
Aici nu sunt prea multe de zis tot ce trebuie sa faceti este sa monitorizati cu atentie legatura dintre plugin si dproto pentru a nu avea probleme la conectare pe server! ( Atentie pluginul isi face auto-update )

Download:
Click Here



Note:
Ceea ce am adaugat eu acolo este un minim necesar pe care orice server classic ar trebui sa-l detina si nu, numai acum ce veti adauga voi va primeste


Warning:
Atentie addons-ul a fost testat pe pc-ul meu personal cu buti la FPS-ul de 1024,totu a mers perfect din punc de vedere al FPS-ul acum daca voi va luat host la 3e 32 sloturi va primeste iar pe voi nu plangeti pe aici ca addons-ul are lag sau alte prostii!
Orice erroare/problema la urmatoarele pluginuri de mai jos va rog sa postati aici!