Am inchis toate topic-urile de la discutii server cat si de la anunturi si am notat cateva idei bune pe care o sa le implementez pe server.
In acest topic vreau sa propuneti orice doriti sa bag sau sa scot de pe server , orice bug stiti ca sa il rezolv si orice alta propunere va trece prin minte chiar daca au fost
deja propuse pana acum , poate am uitat sa notez unele.

Vreau sa imi mai spuneti daca pe server totul FUNCTIONEAZA PERFECT?
Aici ma refer la !hats/!knife/!ws/!paints , deoarece a trecut foarte mult timp de cand nu am facut verificari la server , nu am facut verificari la erori.
Ma intereseaza in prima faza chestia asta daca modul adica modul de jailbreak , sistemul de shop si ce am enumerat mai sus !hats etc etc functioneaza perfect si cum trebuie.

Pe langa astea astept propunerile voastre !

Din admini o sa scot zilele astea , adica din cei inactivi si dupa ce vedem cati raman dupa vedem ce o sa fie.

Deci va rog raspundeti la ce am zis mai sus , daca totul FUNCTIONEAZA PERFECT si ce am scris in primele randuri , propuneti orice doriti sa fie bagat pe server, sau modificat
sau scos , si enumerati toate bugurile.

Acest topic o sa fie creat si la anunturi pentru a vedea toti , ca nu multi se uita la anunturi sau discutii.

Mersi , sper ca o sa fie totul okay de acum , va pup dragutilor