Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  15
Likes Likes:  253
Results 1 to 10 of 212

Thread: Fun pe JB

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    User Info Menu

    poze din 2011-2012 imi si aduc aminte primul mod de jb in care exista doar dayurile "gun day si hns day" in care la hns day se tragea cu arma iar la gun day cand erau mape mici si nu erau destule arme la gun room pfoa vremuri misto
    imi mai aduc si aminte ca ma jucam ca disperatul de mic pe jb aveam cam 9 ani si nu stiam sa fac cerere admin si nici cont pe forum pana cand ma ajutat gigel i am dat mess meu si mi a facut cont pe forum imi alesese el o parola pe care inca o folosesc si in zilele de azi cam peste tot imi facuse si cerere admin la 300 de ore ma intrebase gigel cati ani am ca sa imi puna la cerere i am zis ca 10 facusem cu 2 luni in urma totul bine si frumos posteaza cererea primu vot era contra de la kinder bueno ca nu credea ca sunt eu cel de pe jb si dupa 5-10 minute incepuse sa curga cu pro intra si orlando pe server sa se joace dupa ce se joaca vede in chat "(psay) Jb alphacs ro Orlando cati ani ai ?" ma panicasem deja am zis 10 direct si n am mai vazut reply dupa 1 zi 2 aveam 3 pagini de pro si 1 contra al lui kinder dupa ce am luat acceptat trebuia sa trimit pm cu nick si pass ma intrebase gigel daca stiu cum si i am zis ca nu stiu cum si tot el mi a trimis si pm dupa 2-3 zile orlando era pe server linistit se joaca era jb_snow si se schimbase in jail_czone pana si asta tin minte si la connect ma scosese dupa server si imi zicea ca nu pot sa ma conectez ca trebe sa bag pw ma duc la gigel si imi spune sa scriu setinfo _pw si "parola" nu o zic ca inca o mai folosesc cam peste tot si intru frumos in consola si scriu setinfo_pw si parola si nu intelegeam de ce nu merge ii zic lui gigel ca tot nu merge si mi a zis ca trebuie sa scriu cu "space" intre setinfo si _ a mers frumos tot dupa intru pe server si scriu rrepede in chat "r3" era frumos cu verde eram mandru de mine si dupa cand dau /who sa vad ce grad am vad direct Helper inca nu erau gradurile bagate din ziua de azi totul bine si frumos trec 3-4 luni eu tot politist aveam ca nu voiam sa fac cerere up intra unu pe server "nu mai stiu ce nume avea" imi da /private sa vorbim in privat si imi spune ca era "TheLord" si imi ceruse parola ca nu putea sa o vada in ftp eu prost am vazut thelord acolo ma panicasem si i am dat parola dupa ce am iesit de pe server si am intrat mai tarziu era unu pe server si se juca cu contul meu abuza muta statea ct avea microfon eu nu aveam in perioada microfon si nu eram crezut a fost scandal pnm nuj ce pana la urma a ajuns vorba la strumf si mi a schimbat parola nu mi a dat remove ca la ceilalti din cauza ca eram foarte activ mai trece o saptamana eu cu parola mea pe care o pusese strumf "spidermandcdb" intra unu pe server si imi zice ca e strumf si nu mai stie ce parola mi a pus eu ca prostu i am spus o si l am crezut si dupa iar peste cateva ore abuza si tocmai ziua urmatoare a intrat strumf si lord pe server sa vorbeasca cu mine cum de imi sparge ala contul mereu eu nu le am zis despre ala care tot zicea pe /private ca imi cerea parola ca eu credam ca ei erau si pana la urma zice lord asta are keylogger si ma intreaba daca stiu cum sa il sterg imi zisese ceva de task manager eu eram paralel si ma mai intrebase daca pot sa reinstalez windowsul si eu le am zis ca nu stiu nici cu task manager sa sterg keyloggerul si nici sa reinstalez windowsul nu am cum pana la urma cum tot eram steam on s o gandit sa imi puna adminul pe steam id mi au pus adminul pe steam id si nu am mai avut probleme m am jucat in continuare pana cand m am lasat 6-7 luni si revenisem din nou dupa cu remove ca se facuse prezenta admini si eu nu am pus prezent ca nu stiam nimic de ea daca n am mai intrat pe jb si pe forum si cam asta i povestea dupa mai am cate cv dar e prea mult de scris si acum am vazut ca inca am primul mail cand imi facuse gigel cont https://gyazo.com/7d3a91d7a71b1066ac5fc812869d64ae





    Last edited by Orlando; 15-10-18 at 18:14.

  2. Likes Strumf, Coxmin, N/A, Christian #GD, TheLord liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •