Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  3
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Un Mic Joc:))

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Un Mic Joc:))

    Datorita fiindca faptului ca vroiam sa postez ceva am stat cu scumpa mea sotie si ne uitam la tv , si am inceput sa povestim despre cum am cerut`o in casatorie ,

    Si m-am gandit ce moduri ati avea de a cere in casatorie o fata?

    Al meu a fost asa:

    Intr-o zi am venit cu multi bani acasa(ii stransesem de ceva timp ) Paream panicat si i-am spus i-am luat de la un camatar si acum vrea dublu inapoi si nu stiu ce sa fac ma amenintat ca ne omoara daca nu ii dau inapoi ,

    dupa o saptamana mi-am luat toti prieteni si am urmarit-o (Ea credea ca sunt la munca) si purtau toti cagule am oprit 4 masini langa masina ei si am "Rapito" intr-o duba , dupa asta ce am mers intr-un "Depozit" (O hala imensa unde avea sa se faca si nunta)

    Am aparut eu cu o "Arma" de jucarie cu cagula pe fata si unu dintre Tovarasi mei i-a spus "Mihai are sa ne dea niste bani sunal sau te omor" Si cand m-a sunat aveam telefonu inchis panica pe ea si plangea , la sfarsit mi-am dat cagula jos si i-am spus cu inelu in mana "Vrei sa fii sotia mea"

    Ea plansa toata tipand bineinteles ca ma injurat si a inceput sa dea in mine , deci cam asta a fost toata povestea mea de cerere in casatorie si vreau sa vad si eu cum ar fii alegerea perfecta

  2. Likes Illegal, Morgan liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Văd că nu aveți ceva de zis

  4. #3

    User Info Menu

    doamne ce poveste frumoasa
    respect ryule
    eu sunt insensibil si dur emotional dar incerc si eu cv:
    as duce-o in mijlocul naturii, intr-o padure intunecata si i-as zice:"doar noi 2 am mai ramas, adica tu insemni mereu totul pentru mine, vrei sa fi sotia mea?" si inelu alea alea
    acm modul retardat: "as lua o bata si pe fratele sau tatal ei sa ma ajute, as pune o cagula as ajunge la ea intr-o masina si cu o bata la cap ii zic ca daca nu il ei pe(mine) de sotie ii crap capul, acm il suni. si dupa ma rog mi-ar suna telefonu si as cere-o alea alea


  5. #4

    User Info Menu

    Foarte drăguț Ryuleee
    Păi eu aș invita-o la un restaurant , am mânca și la desert îl chem pe chelner cu un platon cu ceva capac, și în el inelul.
    Povestra clasică din filme știu

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Psihopatu' View Post
    Foarte drăguț Ryuleee
    Păi eu aș invita-o la un restaurant , am mânca și la desert îl chem pe chelner cu un platon cu ceva capac, și în el inelul.
    Povestra clasică din filme știu
    Aceasta ar fi o acțiune din desene(la care ma uit și eu cu iubita mea , GUMBALL!),
    Oricum frumos Ryule bravo (și acum nu sunt ironic sau altceva)

    Păi.. Eu sincer sa fiu dacă aș a ea vârsta ta Ryule ,eu pe iubita mea aș cere-o in stilul clasic ,
    "Vrei sa fii soția mea" , dar așa mai frumos într-un loc ideal.. unde îi place ei
    Acum vorba e vorbă , dar vedem atunci


    Strumf: Pula mea in gura ta ~2024

  7. #6

    User Info Menu

    ceea ce ai zis tu am vazut pe fb . nu prea cred dar in fine bafta cu nunta



    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆
    Vrei facebook-ul meu? Pm to me
    Skype cosorel.volans
    Y!M [email protected]
    Whatsapp +393892834666
    ☆☆☆☆☆☆☆☆☆


  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by cRz View Post
    ceea ce ai zis tu am vazut pe fb . nu prea cred dar in fine bafta cu nunta
    Sa întâmplat acum 4 ani ))

  9. #8

    User Info Menu

    inca 1 metoda
    ma duc la ea si ii zic:hey pisi, eu sunt puiul, doar tu ma poti mesteca, vr sa fi sotia mea?


  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RifleMeister.!? View Post
    inca 1 metoda
    ma duc la ea si ii zic:hey pisi, eu sunt puiul, doar tu ma poti mesteca, vr sa fi sotia mea?
    Corectie: Vrei sa fii sotia mea?

    Da, eu as aborda in felul urmator..
    As merge la ea si i-as spune ca as vrea sa ne vedem intr-o seara la o cina. Bineinteles ca as merge la cel mai scump restaurant pentru o ocazie ca asta. Dupa in acel local, dupa ce luam masa , inainte sa plecam as angaja pe cineva care sa fie mascat cu un pistol si sa vina sa faca o "spargere" , el sa vina cu acel pistol si sa ne ameninte . Ea sa fie speriata si atunci ala cu pistolu scoate inelul si eu o intreb : "Vrei sa fii sotia mea?" , probabil ea mi-ar fute una fix in gura pentru asta, dar sincer cred ca e o idee unica si mie asa mi-ar place sa fac .. deci mna #respect.

    @Yety# : atatea arfe si figuri , de unde ai avea tu bani sa te duci la cel mai scump restaurant , de unde ai avea tu bani sa angajezi pe unu sa se riste cu pistolu la o spargere pentru ca poate lua ani buni de puscarie , PREA MULTE VISE COPII , A PUS RYU CHESTIA AIA SI ACUM VA INSPIRATI DE LA EL , GANDITI INAINTE SA POSTATI , MAI BINE CEVA CLASSIC

  11. #10

    User Info Menu

    Cea mai tare cerere in casatorie ) plm eu i.am luat un inel si i l.am dat dar nu am cerut.o urmeaza pe parcurs

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •