Totul a inceput cam atuncia cand aveam 500 ore pe CS:GO.Eu intram pe mai multe servere si pe al tau si pe alte sv.Eu nu stiam pe care sa ma opresc si sa ma joc numai acolo deoarece vroiam sa ma cunosc cu mai multi playeri deoarece cand intram nimeni nu ma cunostea eram un strain pentru ei.Ma-m saturat.Am intrat pe servar-ul tau si mam dus la ct.Eu nu am citit regulameentul, credeam ca nu este niciun admin pe server si ma simteam SAFE [ei bine asa credeam].Cand defapt pe mapa erau ca admini Mrioio si Kakashi.Ei mau trolat.Eu stiam ca trebuia sa iti scrie ADMIN pe chat langa numele tau nu stiam ca daca iti scrie general atuncia era admin.Miam luat mare troll de la ei.Ei erau asa cool deoarece nu miau dat kick sau mau facut [tampit, ce idiot, handicapat etc] ca la altele sv.Dupa mam cunoscut cu ei si mia placut.Am zis:Gata pe asta stau.Am inceput sa stau pe server din ce in ce mai mult.Acum am 55 de ore si am inceput sa joc ca nebunul pee servarul tau de vreo o luna.Acum sunt determinat ca sa iau admin.Chiar daca injur [de fun] imi scap cateva lucruri si inebunesc cand uni gardieni sunt necinstiti.
Si cam asa am cunoscut servarul tau.Imi place si sper sa nu se inchide!!!!