Hellau, acum cateva saptamani am avut o tentativa cu Skillartzhd sa rescriem tot scriptul nostru de jailbreak, dar cum nu prea am mai facut nimic in ultima vreme si fiind o sursa de peste 7k linii nu prea am facut momentan nimic.
Totusi pana atunci(daca o sa ajungem sa rescriem tot) vreau sa propuneti lucruri noi pe server sau lucruri vechi ce vreti sa fie iar bagate sau sa fie scoase din ce este acum pe server.
Aici ma refer ca puteti propune day-uri/lr-uri/chestii in shop ORICE tine de server , culoare hud noua , mesaje , knife etc etc.
Pana acum am in cap sa implementez un day nou , acela fiind dodgeball day + niste day-uri care au mai fost propuse in alte topicuri gen drujba day , awp day si mai vedem.
Momentan fac acest topic sa se aduna propunerile si dupa vedem ce reusim sa facem.
Nu am mai implementat un day nou cam din 2015 , noi fiind primii cu day-urile mari gen paintball si snowballday acum suntem cam ultimii , din cate am vazut au aparut multe day-uri noi in alte scripturi de pe nett(desigur daca imi placeau le bagam si eu dar nu sunt prea cine stie ce).
Am implementat in astea 2 ani doar lucruri marunte gen ranga , ejaculate si desigur noul sistem de hats care nu este marunt.


CE ESTE MAI SUS ESTE SCRIS DE ACUM 3 SAPTAMANI INTR-UN TXT CAND NE-AM APUCAT CU SKILL SA FACEM CEVA DAR AM CAM LASAT TOTUL BALTA!
Cititi ce este mai jos ca ESTE IMPORTANT!


Deci eu de azi 8/19/2017 iar o sa fiu plecat , acum in vacanta 1 saptamana si dupa ce revin iar plec o saptamana Deci o sa lipsesc 2 saptamani in total , cum am zis si in topicul cu "TARA" pentru donatii si orice probleme il cautati pe Strumf ! Nu ma spamati pe mine pe forum/mess ca de data asta o sa fie sanse foarte mici sa si raspund !

Fac acest topic in speranta ca in doua saptamani se aduna destule propuneri frumoase.
Cum am zis mai sus propuneti absolut orice vreti voi legat de server ORICE DAY daca aveti idei de day-uri noi cum vi le inchipuiti / knife / shop / hud / lr / mesaje puteti propune ABSOLUT ORICE nou/vechi si sper ca dupa ce ma intorc din vacanta o sa le implementez pe toate pana incepe facultatea .
Sper ca si SkillartzHD o sa isi faca timp cand incepe scoala si poate rescriem impreuna toata sursa de la jailbreak , dar pana atunci o sa optimizez eu sursa acutala dupa ce revin sa nu mai fie probleme de CRASH sau alte cacaturi .

PS.: Daca o sa fie propuneri foarte multe , chestii ce necesita timp si daca decidem sa rescriem sursa atunci totul o sa fie implementat maxim pana la sfarsitul anului.Dar daca nu rescriem sursa , doar o optimizez un pic atunci o sa fie bagate toate propunerile in Septembrie.
Ca sa intelegeti si voi cat de important este acest topic il fac STICKY , nu vreau sa vad propuneri cu "mai scoate din admini" sau propuneri legate de admini , vreau PROPUNERI STRICT PENTRU MODUL JAILBREAK!