Salut,
Vreau sa va anunt prin acest topic prima oara ca din data de 08/19/2017 o sa fiu plecat 2 saptamani adica cam pana pe 1-2 septembrie. Pentru orice donatie mergeti la Strumf (il gasiti mai jos la moderatori categorie) sau cu orice problema il contactati pe el !

Vreau ca in acest topic sa propuneti ORICE legat de server , ce vreti sa fie bagat NOU de exemplu DAY-URI/LR-URI/chestii in shop/facilitati vip/mesaje/meniuri/sisteme ABSOLUT orice vreti sa fie bagat pe server sau ce vreti sa fie scos.
Cand o sa revin din vacanta si termin de lucrat pe server-ul de pe cs 1.6 o sa ma apuc si aici serios de treaba si aici ca pana la sfarsitul anului sa cream cel mai frumos server de jailbreak si aici pe CS:GO.
Probabil o sa scriu modul de jailbreak de la 0 si pe acela o sa lucrez, dar daca va place deja cum este acum server-ul o sa OPTIMIZEZ toate sursele si o sa lucrez pe ele cu propunerile noi .(vreau sa raspundeti si la asta daca este bine cum este acum doar sa optimizez si sa bag propunerile noi)


Deci orice legat de modul jailbreak puteti propune aici desigur daca cunoasteti si buguri puteti sa le postati aici pana revin.

Ca sa intelegeti mai usor acest mesaj va las niste exemple de propuneri:
Propunere Y: Vreau sa se bage acest day : cacat day unde toti playerii apasa x si se caca si trebuie dedectat cine se caca cu mot(nu e o idee rea lol )
Propunere Z: Vreau sa se bage mesaje in hud cu cine este simon sau lista cu prionizeri cautati(rosii) etc.
Propunere XYZ: Vreau sa se bage lucruri noi la shop ex. grenada care ingheata , cheie cu care poti deschide celulele , hp, gravitate ETC.
Propunere XYZX: Sa sa scoata acel day deoarece - scrieti si motiv- sa se bage un plugin anume , sa se adauge un LR nou sa se fixeze un LR sau sa se scoata un LR
Propunere XYZXY: propun day-ul allahu akbar , sa se auda sunetul cand incepe day-ul si teroristii sa fie sinucigasi , trebuie sa ii fugareasca pe cei de la CT si sa ii prinda cu explozia , mereu cand un TERO bubuie sa se auda ALLAHU AKBAR
Propunere XYZXYx: vreau sa se bage sistem de trivia sau orice alt sistem(mie personal nu imi place sistem de trivia dar nu imi venea acum altceva in cap)
Propunere XYZXYXY: propun mapa asta - link
Propunere XYZXYXYA: Sunte la deschiderea celulelor, day freeday, boxday etc etc.

Deci ca sa intelegeti ORICE PROPUNERE ESTE BUNA !
Probabil o sa rescriu totul intr-o singura sursa care o sa contina modul JAILBREAK si o sa facem ceva UNIC ca de fiecare data
Astept propunerile voastre si sper ca in aceste 2 saptamani se aduna destule propuneri pentru a face ceva serios si FRUMOS.
Am lenevit destul si nu prea am lucrat la acest server dar vad ca si asa va place si jucati intr-un numar imens si suntem mereu in crestere si nu vreau sa dezamagim, vreau ca si aici sa cream ceva UNIC si frumos ca pe CS 1.6
Va pupix