Fac acest topic asa repede deoarece vreau sa am timp sa finalizez totul , fara graba in ultimele zile . Vreau sa fiu atent la fiecare detaliu si sa fie totul okay de la prima implementare, de asta totul o sa fie facut la mine in pc pana la finalizarea update-ului dupa care o sa fie bagat pe server.
O sa fac acest topic STICKY dupa cateva zile ca sa fie observat de toti.

Prin acest topic vreau doar sa va anunt ca anul acesta o sa fie cel mai frumos update de CRACIUN de cand avem server-ul deschis si probabil cel mai frumos UPDATE de CRACIUN dintre toate serverele de JailBreak , cu idei noi , implementari noi ! Sper ca nu o sa dezamagim pe nimeni si ca o sa va placa acest update

Va rog sa cititi cu mare ATENTIE tot continutul acestui topic si propuneti STRICT ce va cer si dupa MODEL , altfel riscati sa primiti INFRACTION sau chiar BAN pe FORUM!


Reguli propuneri:

1. NU PROPUNETI:

1.1 NU propuneti skin-uri la VIP CT si VIP TERO deoarece de asta ma ocup eu in totalitate , ceva nou si unic !
1.2 NU propuneti skin-uri pentru CT si TERO normali (nici nu o sa gasiti skin-uri frumoase pentru ei si nu are rost sa va complicati cu cautarea , am eu skin-uri de iarna si alea o sa fie implementate) !
1.3 NU propuneti skin-uri pentru cutite/arme deoarece si de asta ma ocup eu in totalitate , cum am zis ceva nou si unic.

2. Propuneti:

2.1 Propuneti day nou de CRACIUN: cum a fost day-ul "Craciun Day" implementat in ultimii doi ani , daca aveti idee noua puteti propune aici !
2.2 Craciun Day o sa fie implementat si anul acesta , ce face el: alege random dintre doua day-uri "Craciun Bun Day" si "Craciun Rau Day" , la cel bun primiti toti freeday si dolari si la cel rau trebuie sa il omorati pe Mos Craciun !
2.2.1 Daca aveti alta idee la Craciun Day sa il imbunatatim sau sa il modificam astept PROPUNERILE VOASTRE !
2.3 Functii noi de CRACIUN: ninsoare(o sa fie bagat oricum)/cadouri pe jos/ sau orice alta idee
2.4 Idei noi pentru shop/knifeshop !
2.5 Mesaje/Urari in chat !
2.6 CONCURSURI DE CRACIUN NOI ! Orice idee de concurs este buna aici !
2.7 ORICE ALTA IDEE AVETI O PUTETI PROPUNE AICI ! O sa editez acest topic daca imi mai vin idei de ce puteti propune, momentan atat , am cam uitat ce am vrut sa postez

Model Propunere:

Luati toate punctele la rand de la "2. Propuneti:" si completati !

Ex.:
2.1 Propun day-ul de Craciun x , care sa faca y
2.2 Propun ca la Craciun Day sa modificati x
2.2.1 Propun alta idee la Craciun Day , sa nu mai fie cel BUN si RAU ci sa fie altceva in locul lui (si aici scrieti ce)
2.3 Propun chestiile x,y,z
2.4 Propun chestiile x,y,z care sa fie bagate in shop/knifeshop
2.5 Propun mesajul: "Server-ul JB.ALPHACS.RO va doreste un CRACIUN FERICIT" etc. etc.
2.6 Propun concursul x
2.7 ORICE PROPUNERE/IDEE AVETI O SCRIETI AICI !

Ca sa pot realiza acest update mare de CRACIUN o sa fie scoase probabil doua DAY-uri , HARRY POTTER DAY si PaintBall Day ca sa am loc la precache pentru chestiile noi !

Haidati sa facem ceva UNIC si FRUMOS de CRACIUN pe server
Va pupix dragutilor