Quote Originally Posted by SageOTSP View Post
Nenorocit Op-ul asta dar si foarte fain pe deasupra. Chiar imi era dor de o poveste ca aceasta. As putea spune ca mi-a retrezit interesul in anime. Nu am mai atins performanta de a vedea 25-30 episoade pe zi de cand m-am apucat prima data de anime prin 2013-2014 cu Naruto. )
Edit: Mai sunt cativa, cum ar fi fratele Rayzel care mi-a tinut locul si a postat mult pe aici si inca vreo 2 care nu-mi vin in minte. Pacat intr-adevar ca nu sunt mai multi dar poate incet incet o sa se apuce mai multi. Un anime le trebuie sa vada si sa le placa si nu se mai lasa de ele, you know it better )
La inceput nici eu nu ma apucam de un anime daca avea prea multe episoade, pentru ca nu stiam daca o sa am timp sa il vad sau o sa imi placa Asa am facut si cu Black Clover si cu One Punch Man, credeam ca nu o sa imi placa dar acum ca le-am vazut mi-au placut foarte mult Probabil o sa ma uit si la Op cand o sa mai am ceva timp liber. Btw, multumesc pentru ca ti-ai adus aminte de mine Probabil o sa revin cu postatul anime-urilor la categorie.