Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  9
Likes Likes:  43
Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 161
  1. #61
    Rowst Guest
    Quote Originally Posted by SageOTSP View Post
    Top 5 cele mai asteptate serii ale sezonului de primavara 2019 conform MyAnimeList.net
    1. One Punch Man Season 2 Confirmat 10 aprilie 2019.
    2. Shingeki no Kyojin/Attack on Titan Season 3 Part 2 Confirmat 29 aprilie 2019.
    3. Isekai Quartet Ziua inca nu este specificata dar va aparea in aprilie 2019.
    4. Bungou Stray Dogs Season 3 La fel ca la Isekai Quartet ziua nu este specificata dar va aparea in aprilie 2019
    5. Fruits Basket (2019) Confirmat 6 aprilie 2019.
    Ce veti urmari?
    Eu personal doresc (daca o sa-mi permita timpul si daca ajung la zi cu nenorcitul de One Piece) sa le vad pe toate. Am asteptari mari pentru One Punch Man si Bungou Stray Dogs. Sper sa nu ne dezamageasca.
    one punch si aot asta este clar.
    a da si scuze pentru ca te-am influentat pe drumul gresit, sti tu drespre ce vorbesc nenorocitu ala de op
    Last edited by Rowst; 06-04-19 at 08:26.

  2. Likes SageOTSP, Christian #GD liked this post
  3. #62

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Rowst View Post
    one punch si aot asta este clar.
    a da si scuze pentru ca te-am influentat pe drumul gresit, sti tu drespre ce vorbesc nenorocitu ala de op
    Nenorocit Op-ul asta dar si foarte fain pe deasupra. Chiar imi era dor de o poveste ca aceasta. As putea spune ca mi-a retrezit interesul in anime. Nu am mai atins performanta de a vedea 25-30 episoade pe zi de cand m-am apucat prima data de anime prin 2013-2014 cu Naruto. )
    Edit: Mai sunt cativa, cum ar fi fratele Rayzel care mi-a tinut locul si a postat mult pe aici si inca vreo 2 care nu-mi vin in minte. Pacat intr-adevar ca nu sunt mai multi dar poate incet incet o sa se apuce mai multi. Un anime le trebuie sa vada si sa le placa si nu se mai lasa de ele, you know it better )

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







  4. Likes N/A liked this post
  5. #63

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Rowst View Post
    one punch si aot asta este clar.
    a da si scuze pentru ca te-am influentat pe drumul gresit, sti tu drespre ce vorbesc nenorocitu ala de op
    se vede ca iti dai interes pentru categoria asta dar e pacat ca nu multi nu stiu ce pierd adica este de ajuns sa vezi si un anime de un sez cu 24 de episoade si nu te mai opresti
    Pe care ii stiu eu ca se uite la anime de pe forum esti tu george aka rifle traghd jamangay si cam atat, pacat ba de voi, maine poimane muritii si nu ati vazut si voi op sau ns etc etc
    Nici eu nu am vazut one punch )) , nu am timp sa vad decat Black Clover si Boruto momentan.. Cand o sa am timp o sa ma uit

  6. Likes N/A liked this post
  7. #64

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by SageOTSP View Post
    Nenorocit Op-ul asta dar si foarte fain pe deasupra. Chiar imi era dor de o poveste ca aceasta. As putea spune ca mi-a retrezit interesul in anime. Nu am mai atins performanta de a vedea 25-30 episoade pe zi de cand m-am apucat prima data de anime prin 2013-2014 cu Naruto. )
    Edit: Mai sunt cativa, cum ar fi fratele Rayzel care mi-a tinut locul si a postat mult pe aici si inca vreo 2 care nu-mi vin in minte. Pacat intr-adevar ca nu sunt mai multi dar poate incet incet o sa se apuce mai multi. Un anime le trebuie sa vada si sa le placa si nu se mai lasa de ele, you know it better )
    La inceput nici eu nu ma apucam de un anime daca avea prea multe episoade, pentru ca nu stiam daca o sa am timp sa il vad sau o sa imi placa Asa am facut si cu Black Clover si cu One Punch Man, credeam ca nu o sa imi placa dar acum ca le-am vazut mi-au placut foarte mult Probabil o sa ma uit si la Op cand o sa mai am ceva timp liber. Btw, multumesc pentru ca ti-ai adus aminte de mine Probabil o sa revin cu postatul anime-urilor la categorie.

  8. Likes Christian #GD liked this post
  9. #65

    User Info Menu

    Post scriptum: Tate no Yuusha chiar are potential

  10. Thanks RayzeL thanked for this post
  11. #66

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Christian #GD View Post
    Post scriptum: Tate no Yuusha chiar are potential
    Chiar are potential, si sper sa urmeze un sezon 2, cu toate ca nu am gasit nimic inca.. mai este timp sa se anunte ceva, nici nu s-a finalizat primul.
    EDIT: Si anime-ul asta are foarte mult potential, un MC cam prea OP si destul de multa actiune inca din primul episod Ti-l recomand si pe asta in caz ca nu l-ai vazut.
    Last edited by RayzeL; 21-04-19 at 15:39.

  12. #67

    User Info Menu

    A trecut ceva de cand mi-am propus asta, dar am gasit timpul si cheful necesar, si am re-uploadat toate link-urile anime-urilor postate de pe AK.

    ON: Am si eu nevoie de un sfat, se merita sa ma apuc de Fairy Tail? Are destul de multe episoade si nu stiu ce sa fac. Mulțumesc in avans

  13. #68

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by RayzeL View Post
    A trecut ceva de cand mi-am propus asta, dar am gasit timpul si cheful necesar, si am re-uploadat toate link-urile anime-urilor postate de pe AK.

    ON: Am si eu nevoie de un sfat, se merita sa ma apuc de Fairy Tail? Are destul de multe episoade si nu stiu ce sa fac. Mulțumesc in avans
    Desi imi place Fairy Tail nu e un must view. Este chiar mediocru dar m-am obisnuit cu el. Daca nu ai ce face te poti apuca de el insa desi urasc sa zic asta sunt alte shounen-uri mai bune, de exemplu Hunter x Hunter si in plus e si mai scurt.

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







  14. Thanks RayzeL thanked for this post
  15. #69
    Rowst Guest
    Quote Originally Posted by SageOTSP View Post
    Desi imi place Fairy Tail nu e un must view. Este chiar mediocru dar m-am obisnuit cu el. Daca nu ai ce face te poti apuca de el insa desi urasc sa zic asta sunt alte shounen-uri mai bune, de exemplu Hunter x Hunter si in plus e si mai scurt.
    Deja incepem sa ne batem cap in cap.
    Recomand Fairy tail e nr1 pt mine si pt toata japonia ba e al mai jmeker anime uita te

  16. Thanks RayzeL thanked for this post
  17. #70

    User Info Menu

    Studioul DEEN a anunțat că va produce un nou sezon din seria Nanatsu no Taizai. Acesta se va numi Nanatsu no Taizai: Kamigami no Gekirin (Cele șapte păcate capitale: Furia zeilor) și va apărea în această toamnă. Se spune că noul sezon „se va apropia de finalul poveștii”.
    Click pentru mai multe detalii.

  18. Likes Christian #GD, SageOTSP liked this post
Page 7 of 17 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Similar Threads

  1. Trebuie vazut !!!
    By ^-RoYaL-^SsKCobra in forum Discutii libere
    Replies: 10
    Last Post: 15-10-14, 13:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •