Dupa cum puteti observa am facut un update mare pe forum , am facut un clean install la cea mai noua versiune de vbulletin asa ca am facut upgrade si la pluginuri la ultimele versiuni si asa am rezolvat multe bug-uri care erau prezente pe versiune vechea (ex. nu se facea un rand nou la post cand ajungeai la limita din dreapta/nu aparea scris-ul intr-un post cu mult edit si scris) acum sunt 0 errori, viteza de incarcare este mult mai rapida si este totul curat si optimizat.

Dupa cum vedeti am pus si o tema noua care apare la toti (la administratori daca nu apare o selectati din footer deoarece voi aveti acces sa alegeti tema).

Fac acest topic ca sa imi raportati orice BUG VIZUAL sau BUG de la vbulletin gasiti aici ca sa putem rezolva cat mai rapid !

Verificati si pe telefon ca si aia conteaza daca o sa lasam aia tema default si pe telefon , dar o sa fac un vot in legatura cu asta sa vedem cum ramane !

Inainte de a face aceste "verificari" va rog sa apasati CTRL+F5 si sa dati un CLEAR la COOKIE+STORED IMAGES ca sa ruleze totul perfect !

Tema asta este "responsive" asta inseamna ca se adapteaza automat pentru orice monitor , tableta si telefon. Puteti sa incercati si pe pc sa dati zoom mult ca sa vedeti cum se adapteaza si pentru telefon si pentru monitoare !

Dupa cum vedeti cu acest update s-a pierdut si reputatia (si aia fake bagata din admincp) deoarece s-a luat de la 0 plugin-ul cu like/dislike etc.
S-a pierdut si timpul petrecut pe forum dar asta nu cred ca este o problema in rest a ramas totul okay !

Va rog sa faceti ce am zis mai sus si daca gasiti ceva sa raportati cat mai repede !