Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    User Info Menu

    Problema[REZOLVAT]

    Tip Problema: Conectare la server.
    Descriere : Incerc sa intru pe un server de cs 1.6 si se incarca aproape tot, iar dintr-o data se blocheaza, si trebuie sa dau rr la PC
    Screenshot: https://imgur.com/a/DMkVO Nu stiu cu ce o sa ajute, dar ca sa explic, acolo se blocheaza si trebuie sa dau si rr la PC, prolema asta o am pe doua servere, cel de BB, si inca unul...
    Incercari pentru rezolvare: Am schimbat mai multe cs-uri(cam 4-5,inclusiv nVidia) , am incercat si sa schimb grafica din cs, dar tot nu a mers..

  2. #2

    User Info Menu

    OPS : problema poate fii si de la sv sau cs
    de exmplu mie azi mi-a facut asa cum zici tu dar numa din cauza ca sa rr configu si am avut unnamed am sters toate mape din cstrike si modelele (descarcate) si am intrat iar si merge perfect

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ZeT View Post
    OPS : problema poate fii si de la sv sau cs
    de exmplu mie azi mi-a facut asa cum zici tu dar numa din cauza ca sa rr configu si am avut unnamed am sters toate mape din cstrike si modelele (descarcate) si am intrat iar si merge perfect
    Am incercat mai multe cs-uri, nu stiu daca este chiar problema asta, dar o sa incerc. Multumesc pt sfat.
    EDIT: Nu merge
    Daca se poate, mai astept si alte solutii, multumesc.
    Last edited by RayzeL; 08-03-18 at 20:53.

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ThE*<LeGeNd>* View Post
    Am incercat mai multe cs-uri, nu stiu daca este chiar problema asta, dar o sa incerc. Multumesc pt sfat.
    EDIT: Nu merge
    Daca se poate, mai astept si alte solutii, multumesc.
    Ok daca nu a mers spune-mi iti merge placa video ? adica ce place video ai si ce setari ai puse pt ia .

    Si mai incearca asta da click dreapta pe cs dute la compatibility si dai pe windowsul care il ai de obicei se baga pe xp cand bagi cs atunci incearca aia sau trouble shot compatibilty .

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ZeT View Post
    Ok daca nu a mers spune-mi iti merge placa video ? adica ce place video ai si ce setari ai puse pt ia .

    Si mai incearca asta da click dreapta pe cs dute la compatibility si dai pe windowsul care il ai de obicei se baga pe xp cand bagi cs atunci incearca aia sau trouble shot compatibilty .
    am placa video Intel® HD Graphics 5500 integrata si procesor Intel® Core™ i3 5005U
    Si cand dau la compatibility nu am optiunea de windows 10, am incercat pe 7 si pe 8 dar nu merge.

  6. #6

    User Info Menu

    scrie in consola :

    cl_download 1

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Mihai.!? View Post
    scrie in consola :

    cl_download 1
    Din pacate nici asta nu merge

  8. #8

    User Info Menu

    Am reusit sa rezolv problema, se poate da TC, le multumesc lui Mihai si ZeT pentru ca au incercat sa ma ajute.

  9. #9

    User Info Menu

    bine closed

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •