Pai am avut mai multe nick-uri ca nu am jucat numai pe Jb dar cele mai folosite erau
CeAtA^^MorTiI cand jucam pe servere de furien , ca pana sa aflu de comunitatea de acs jucam pe servere de furien respawn clasic si dr , Pai eu eram clasa a-7-a si auzeam la toti colegii ca se joaca cs in sus cs in jos si facandu-ma curios m-am dus sa ii intreb ce drq e ala , dupa ce l-am descarcat a trebuit sa stau pe Yahoo daca mai stiti ce e ala ba modernilor , sa invat toate tastele ce face fiecare cred ca am stat 30 de min ca sa le tin minte , dupa aia ne-am facut clasa noastra un server de cs al nostru si ii schimbam modul de fiecare data cand voiam , desigur nu eu , altii care se pricepeau , insa inspiratia aia mi-a venit ca dadeam cu flash si smoke langa inamici si oricati erau acolo nu ieseau niciunul viu , jucam ca disperatu dadeam in ei cu ce apucam , dupa 3 sapt in care stateam 14h pe zi , am inceput sa joc mai bine dupa aia m-am hotarat sa joc pe servere publice , acolo am avut nick-ul -BaSina^^FuMiGenA- pentru ca am vrut sa am un nick care sa amuze playerii cu care jucam , dupa inca 3 sapt , m-am decis sa incerc orice mod care mai exista nu doar alea , asa ca am intrat pe un sv de zm unde nu ii intelegeam logica si am injurat de mortii lor si mi-am luat ban permanent de la niste saracii ordinare , dupa aia cand caut mai jos in lista vad Jb.Alphacs.ro la multi ani nush cum , si ma gandeam de la ce dracu vine jb , caut pe net vad videoclipuri de pe anzo , apoi ma hotarasc sa intru sa joc insa nu puteam sa am aceleasi nick-uri , alt mod alt nick asa functioneaza la mine si atunci am vazut echipa de politisti si mi-a venit in cap nick-ul F.B.I , am inceput sa joc din ce in ce mai des pe acel sv ca imi placeai hats-urile alea de pantera roz , dar de prima data cand am intrat pe sv am avut probleme cu adminii ca imi tot dadeau slay si nu intelegeam deloc , singurul admin care s-a hotarat sa imi explice a fost Alexuxuxu ala el mi-a luat apararea in fata celorlalti si mi-a explicat regulamentul , dupa aia l-am cunoscut pe goagle , nobody , yety , slow, Alexxxxx si dupa pe domnu Trag care avea r-ul ala care ma amuza , avea comandant atunci , imi placea ca injura moxu ca la usa cortului , dupa aia m-am indragostit la propriu pe jb si am decis sa raman pe el , dupa ceva timp am zis ca F.B.I nu mai este bun si ca trebuie sa pun un nick care sa caracterizeze cum joc eu , si am decis sa se nasca F-A-N-T-O-M-A , am decis sa il pun pentru ca era un nick unic pe sv si pentru ca muream mai mereu , apaream foarte repede in spatele ct-lor dar muream de fiecare data, dupa un timp mureau ei de fiecare data, apoi m-am imprietenit cu toti adminii posibili de atunci , inclusiv cu playerii , dupa 1 sapt de joc vin adminii sa ma intrebe daca nu cumva vreau admin ca pot face o cerere ca am 95h , am zis ca ba da unde fac cererea , si singurul care a avut timpul sa ma ajute sa fac cont pe forum a fost Magic Sh0T sau ceva de genul , dupa ce am primit desigur de la toti adminii pro asteptam sa mi se bage gradul insa eu nu stiam ce e ala pm ca se da dupa model si altele , am stat vreo 6h ca sa dau un pm si inca 2h ca sa scriu setinfo _pw parola dupa aia ma simteam indestructibil ca scriu cu verde , dupa ceva timp cand am ajuns la swat am inceput sa ma satur de abuzul celorlalti si am zis ba daca nu ii poti invinge alatura-te lor , si am intrat in topul celor 10 abuzatori pe locul 3 , dupa aceea s-a stricat jb-ul si am ajuns cum am ajuns , inainte iti era mai mare dragul sa intrii sa joci sa glumesti , ba cand luai ban 6 zile parca te simteai fericit, dar acum nici o comanda numai are efect pe nimeni , inainte sa iei un grad pe jb era o realizare mare , acum ciuciu tot , si acum este frums jb-ul cand ne jucam veteranii , dar cu baieteii astia noi se duce din ce in ce mai jos , daca abuzam intre noi astia vechi e altcv , dar cand ne provoaca astia noi se duce pe pla