Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  10
Results 1 to 10 of 19

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Sugestie Gfx TEAM / Design Zone.

    Nume: Alex A.
    Prounere: Sa fie aratat echipa GFX( ca si categorie), adica de la cel mai bun la cel mai putin bun. "leader Gfx" "Helper gfx" "Designer"
    Poze(daca este cazul): Nu, dar sa fie clasificati, dupa cel mai bun / cei mai buni la cei mai putini buni.
    Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Leader-ul este cel care este ca si presupus cel mai bun(cel mai priceput in photoshop). Helper este cel care poate sa invete usor,de la leader multe chestii noi. Designer Este noul membru incepator si cel acceptat in echipa Gfx AlphaCs.
    Sa fie adauga undeva aici https://imgur.com/97nOwFE
    sau sa fie pusa prima Gfx TEAM, iar portofoliu a 2-a si restul sa fie cum sunt in prezent.





    EXEMPLU

    (SI FARA STELE LA HELPER)
    EXEMPLU EXEMPLU

    EXEMPLU

    Nume: Alex A.
    Prounere: Topic cu battle-uri castigate / pierdute de ceilalti membri / Designeri.
    Poze(daca este cazul): nu
    Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Poate cineva ar vrea sa stie de cate ori a castigat si cel care a pierdut vrea sa-si i-a revansa castigand si tot asa aflam cati membri se descurca cat de cat intre designeri

    Nume: Alex A.
    Prounere: Cand un membru face cerere designer si este acceptat, sa faca un battle cu un designer ca sa vedem cat de cat se pricepe in text / efecte diferite de cele facute de el la cerere si astfel aflam daca sunt rip sau altcv.
    Poze(daca este cazul): nu
    Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Designeri cati mai priceputi.

    Warning: Nu am facut topicul, ca sa creada uni ca sunt un nush ce priceput in design.

    Nume: Alex A.
    Prounere: Schimbarea banner-ului categoriei DESIGN ZONE, deoarece este prea deschis in culoare, iar celelalte au tema intunecata.
    Poze(daca este cazul): aici da
    Cu ce crezi ca va ajuta comunitatea?: Arata mai bine spun eu, ca este in tema cu celelalte

    Am stat ceva sa fac aceste lucruri, mai ales banner-ul( am cautat la c4d-uri)
    / Multumesc
    Last edited by dEv.; 22-04-18 at 15:53.

  2. Likes petR1x, N/A, Jamango liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •