Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  6
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Cerere bannere categorii

    Tip poza : (Avatar/Semnatura/Banner/Logo): bannere
    Dimensiuni (100x100 , 150x250 ,150x150 x 150x180 , 180x250) : nu stiu dimensiunea exacta a unui banner, dar sa fie potrivita pentru categoriile forumului in special rezolutia celor anterioare
    Stock/Tematica(imagine , obligatoriu) : nu e nevoie, aici e dupa imaginatie, cum credeti voi ca iese bine. Adaugati diverse, sa fie cat mai frumos
    Text : Pentru fiecare banner sa fie scris numele categoriei respective (Counter Strike 1.6, Minecraft, Relax Zone, etc)
    Culoare/i font : la fel, dupa imaginatie, dupa cum da bine. Voi trebuie sa stiti aici
    Alte informatii: nimic altceva, decat succes si spor la treaba
    Watermark : (ACS / ALPHACS / WWW.ALPHACS.RO ): nu stiu daca e nevoie, dar totusi puteti pune un alphacs undeva mai micut, dar daca iese urat, nu puneți
    Ultimul "Topic Closed" pe care l-ai primit ( data )?: acum foarte mult timp..
    Sa fie cat mai multa creativitate, cele mai frumoase bannere vor fi băgate.
    Daca terminati cat mai rapid si sa fie si frumos (nu e necesar sa va grabiti, dar nici sa stati prea mult pe ganduri) veti fi poate rasplatiti, cine stie. Vedem ce zic si fondatorii, dar mai intai sa vedem ce iese.

  2. Likes ?RyN? liked this post
  3. #2

    User Info Menu







    Restul le fac diseara ca nu mai am timp.









    @Engelhardt cred ca astea sunt toate.
    Last edited by dEv.; 03-05-18 at 07:05.


    Strumf: Pula mea in gura ta ~2024

  4. Likes Engelhardt, ?RyN? liked this post
  5. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Yoq. View Post






    Restul le fac diseara ca nu mai am timp.










    @Engelhardt cred ca astea sunt toate.
    Frumos, dar acolo la metin 2 si la minecraft e prea inchis textul si nu se prea vede, adica la mine pe telefon, nu stiu daca pe PC se vede mai clar.
    Last edited by dEv.; 14-05-18 at 22:26.

  6. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Engelhardt View Post
    Frumos, dar acolo la metin 2 si la minecraft e prea inchis textul si nu se prea vede, adica la mine pe telefon, nu stiu daca pe PC se vede mai clar.
    Asa sunt culorile potrivite altele nu mai am rosu la metin2 verde la minecraft, am sa incerc în seara asta altcnv poate iese cv mai luminat


    Strumf: Pula mea in gura ta ~2024

  7. #5

    User Info Menu

    Upp........

  8. #6

    User Info Menu

    up designeri cei care nu au postat? @Jamango @GraNNiNi. @ZeT @RECORD's @SiNiSTER @AmphK


    Strumf: Pula mea in gura ta ~2024

  9. #7

    User Info Menu

    in aproximativ 48 de ore o sa dau closed la cele 2 cereri pentru bannere si cine nu a raspuns la ele zboara de la design

  10. #8

    User Info Menu




































  11. Likes Nairobi, Engelhardt liked this post
  12. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by GraNNiNi. View Post


































    Foarte frumoase si astea.
    Astept de la toti cate ceva, nu doar altii sa munceasca.
    Jamango, ale tale sunt prea simple, iar daca ai postat doar pentru ca am zis noi ca va scoatem de la design, inseamna ca, chiar nu ti-a pasat de cerere si le-ai facut doar ca sa scapi.
    O data ce sunteti designer, aveti mai multa munca. @Yety#, ocupa-te tu te rog de cererea asta, ca eu nu prea pot sa mai intru pe forum cat sunt in situatia in care sunt.
    Mersi tuturor pt bannere.

  13. #10

    User Info Menu














    Last edited by Jamango; 17-05-18 at 18:29.

  14. Likes ?RyN? liked this post
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •