Hellau dragutilor,
Ne gandeam ca poate ar fi mai bine sa revenim pe domeniul vechi , adica AnZo.Ro la care a renuntat cirstian cu director acum 3 ani(dar domeniul tot la ei a ramas) si vreau sa va cer si parerea voastra despre asta.
Deoarece comunitatea asta a fost deschisa din nou doar din cauza serverului de JB (ca nu am vrut sa ma duc sa pup in pula milogi de pe alte comunitati pentru un dns sau grad) simt ca trebuie sa va cer si voua parerea , cand am deschis am zis daca avem doar un singur server in comunitate adica JB si atunci o sa il tinem deschis pana se duce tot. Dar cum stafful si membrii din anzo au decis sa ramanem uniti si sa venim toti aici a mers totul bines si am reusit sa tinem impreuna comunitatea in picioare.
Acum din nou intrebarea este se merita sa revenim pe numele ANZO.RO ?

Pentru cei care nu stiu , cristian cu director detineau alphazone.ro , adica acum 7 ani jb-ul se numea jb.alphazone.ro , dupa tot ei au deschis alphacs.ro , jb.alphacs.ro , dupa tot ei au deschis si anzo.ro si ne-am mutat acolo , jb.anzo.ro si intr-un final au renuntat la tot si asa am deschis eu cu moldoveanu alphacs.ro din nou

Voi ce parere aveti? Se merita sa revenim pe acel nume? Eu nu va zic parerea mea ca sunt sigur ca multi o sa spuna pro sau contra doar pentru ca eu sunt pro sau contra.

Haidati va pupix