Salutare dragutilor , fac acest topic ca sa va anunt ca am scos MODUL DE CRACIUN de pe server! Ninsoarea (care este vazuta mai mult de cei care folosesc steam) si pasii cu sunet de calcat in zapada inca le-am lasat bagate deoarece totusi este iarna si macar daca nu ninge afara sa ninga pe server.

Va rog sa raportati cat mai rapid daca am uitat sa scot ceva din modul de Craciun, daca am uitat sa scot vreun MODEL/SUNET/SKIN/CUTIT/ITEM RANDOM DIN SHOP/ORICE ARE LEGATURA CU UPDATE-UL DE CRACIUN SI STITI CA A FOST BAGAT DE CRACIUN SI CA NU TREBUIE SA FIE ACUM PE SERVER va rog sa scrieti in acest topic cat mai rapid ca sa il scot/modific! Sper ca nu am uitat nimic si ca am facut totul la "normal" din prima, va las mai jos o lista de am facut-o de Craciun ca sa stiti cam ce sa verificati daca a fost scos si daca este okay!!! Raportati cat mai rapid orice!!

parasuta - facut la normal (verificati daca este cea veche)
braduleti craciun - scos
cadouri - gata + sistem de event - scos
creare mos zburator - scos
efect cand moare cineva - scos
hats - facut la normal, verificati daca este totul okay
minge - facut la normal, verificati daca este totul okay
loadingsound - scos
ninsoare - il mai lasam ca este iarna
om zapada - scos
pasi - il mai lasam ca este iarna
vip - verificati daca sunt okay skin-urile
sursa jb(modul de jb) - verificati daca functioneaza totul corect, day-urile, sistemele, modelele sunt cele vechi, sa nu existe craciun day, mesaje tot tot.
nume boti - facut la normal
sv name - facut la normal
mesaje - cele vechi + mesajele cu sistemul de misiuni
sounduri - soundurile noi bagate, puteti sa le verificati
poza la preturi - bagata cea veche

Astea daca le verificati 1-2 macar dintre voi si totul este okay scrieti in acest topic sa stiu, eu am verificat totul functioneaza cum trebe, am scos tot ce a fost bagat (dar totusi poate am uitat ceva)!


Tot aici va rog sa raportati orice BUG detectat in timpul update-ului de CRACIUN !!! BUG-ul cu revive la ghostmode sau orice alt bug va rog sa il scrieti si sa il detaliati aici ca sa il putem fixa cat mai rapid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!