Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 7 of 7

Thread: Problema

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Problema

    Tip Problema: am luat pika pe sv de dr din comunitate .
    Descriere : am luat pika pe dr si cand bag iara acelasi cs si intru pe dr se strica sau nush cum sa zic mai exact cand vreau sa imi schimb nick-ul din optiuni imi baga Player-Fatal nu cel pe care il vreau .....
    Screenshot: -
    Incercari pentru rezolvare: am incercat alt cs dar nu am mai intrat pe dr .... ca sa nu patesc asta iara

  2. #2

    User Info Menu

    Ia incearca metoda asta:

    1.Intra în Counter-Strike cstrike;
    2.Intra în models;
    3.Selecteaza tot;
    4.Dai Click dreapta/Properties;
    5.Bifeaza read-only;
    6)Acum intra in Counter-Strike/cstrike/sprites si fa acelasi lucru: select all/click dreapta/properties/read-only.

  3. #3

    User Info Menu

    Salut, incearca pe cs-ul pe care ai luat pika sa stergi config.cfg, intri in cs, scrii cl_timeout 60 si-ti faci setarile din nou, daca nici asa nu rezolva, schimbi cs.

  4. #4

    User Info Menu

    am intrat pe sv acum cateva minute si am intrat pe jb sa schimb nick ca doar asa pot sa vad daca so stricat sau nu si sa fac ceva teste dar nu sa intamplat nimic adica nu am patit ce am patit si ultima data poate dupa ce opresc pc si intru iara poate iara patesc chestia aia dar daca se intampla am sa incerc una dintre aceste variante si las aici un post , Multumesc !
    @Jemu : Nu mai fă un post, dai aici edit și gata
    Last edited by Jemu; 26-07-18 at 02:32.

  5. #5

    User Info Menu

    Incearca sa iti faci alt counter, sa intri pe dr, ca nu ar trebui sa-ti mai faca asa

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by F.Charm View Post
    Incearca sa iti faci alt counter, sa intri pe dr, ca nu ar trebui sa-ti mai faca asa
    Am luat un cs de pe google dar nu era bun .. am incercat si varianta lui Jemu si Acid si tot nimic ... o sa rezolv eu puteti da tc ...

  7. #7

    User Info Menu

    rezolvat !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •