Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 27

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Problema Problemelor

    Deci.. fara deci.
    Cred ca am realizat cu totii ca devine din ce in ce mai nasoala treaba cu serverul *COUGH* "adminii"
    eu am aici cateva propuneri, si parerea mea este ca sunt destul de bune dar trebuie cineva sa isi faca timp pentru asta
    1.Toti adminii care sunt pe 0 la activitate de mai bine de 2 luni ar trebui sa primeasca remove sau macar sa se faca un "Check-in" sa zic asa si cine nu se prezinta la acel "Check-In" intr-o saptamana sa primeasca remove
    2.(s-ar putea sa fie cam proasta sau dura ideea) Sa se faca o lista cu toti adminii activi si sa se voteze "DA" sau "NU" la fiecare in parte daca merita sa isi pastreze adminul (poate sa fie o problema dar eu cred ca, cu totii si-ar dorii sa se scape de toxicii serverului si de "minorii" care nu prea au treaba cu administratul pe server sper sa se faca chestia asta si sa se voteze cu seriozitate
    3.Sa nu poti face rost de admini nici prin donatie nici prin cereri daca ai sub 14 ani (cu exceptii pentru cei care au un creier mai dezvoltat si care au un nivel de maturitate mai mare ex Assassin, Andrei)
    4.Sa nu potii dona pentru un grad daca nu ai cel putin 50-60 de ore jucate pe server (stiu ca scade venitul lui lord dar e spre binele serverului in acelasi timp zic eu)
    5.Similar cu nr 4 dar dau un exemplu sper sa fiu inteles:
    CU CERERE:
    45 ore-Politist
    75 ore-agent
    120 ore-swat
    180 ore-comisar
    350 ore-general
    CU DONATIE
    25 ore-Politist
    50 ore-Agent
    60-100 ore swat (decizia lui Lord cum vrea sa faca daca vrea)
    100+(decizia lui lord)
    125+ ore general (decizia lui Lord din nou)
    Avem nevoie de admini care au vointa de a administra serverul si eu zic ca nu ar strica putina experienta si respect pe server
    de sigur ca poti schimba cum vrei tu orele dar eu zic ca e o idee bune sa nu poti lua grad daca macar nu ai un pic habar de sv si astea astea

    Serverul a devenit un camp de lupta intre admini, fiecare asteapta ca unul sa abuzeze cat de putin si hop reclamatie, aproape pe nimeni nu mai intereseaza de playeri si deja s-a ajuns sa fie mai multi admini decat playeri pe server

    Astept Pro/Contra si argumente, idei noi, si modificari la ce am spus eu daca aveti ceva mai bun in minte
    Sper sa reusim sa populam serverul mai mult si mda
    Lord,Strumf,Temi cine are timp si desigur daca sunteti de acord, sper sa va faceti un pic de timp si eu chiar cred ca am putea dupa sa ne descurcam noi de sv dupa, doar ca trebuie sa ne dai un pic de boost lord sa zic asa si cam atat am avut de spus

    Bafta!
    Last edited by Symb0L; 08-08-18 at 01:08.

  2. Thanks Adolf Hitler thanked for this post
    Likes TheLord liked this post

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •