Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
  1. #1

    User Info Menu

    Propuneri Concurs JB

    Salut.. As vrea sa organizez un concurs pe server. Premiu sa fie in 2 etape.
    Prima etapa 25 lei psf
    A 2-a etapa 25 lei psf.
    Si bineinteles premiile sa se foloseasca pentru beneficii/grad/up pe server. Astfel veti fii descalificati.
    Insa nu am idei .. as vrea sa propuneti cateva idei ce concurs sa se faca pe server.
    SUBLINIEZ PE SERVER nu pe alte jocuri , nu pe alte site-uri etc.
    La ora 21:00 voi alege si voi creea un poll separat in alt topic.
    △ACAB 1312△

  2. #2

    User Info Menu

    Eu zic un concurs, de masini , adica, sa se duele care castiga primu cursa, castiga $

  3. #3

    User Info Menu

    Poti sa faci la ct care ajunge primul la 50 de killuri,dar la terro n.am idee.

  4. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by CuToporuXD View Post
    Poti sa faci la ct care ajunge primul la 50 de killuri,dar la terro n.am idee.
    Vorba lui lord daca as face concurs cu kill-uri s-ar face FK. Daca e so luam asa as face primul de la terro cu 20 kill-uri..
    Mai astept pareri..
    △ACAB 1312△

  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by F.Charm View Post
    Eu zic un concurs, de masini , adica, sa se duele care castiga primu cursa, castiga $
    Pe harta jail_buuuuuuu as sugera,sau daca nu,un concurs de parkour(exemplu pe harta jail_assault daca prinzi suficienta viteza poti sa te urci pe mapa)

  6. #6

    User Info Menu

    fotbal pi echipe pe etape. (semi-finala,finala,si alea care sunt inaintea lor)

  7. Likes :KiLLEr: liked this post
  8. #7

    User Info Menu

    Adevarat fotbal 1 vs 1 pai asa care este la tero si are vip face 20 kill uti in 20 min maxim..

  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by NaTz97 View Post
    Adevarat fotbal 1 vs 1 pai asa care este la tero si are vip face 20 kill uti in 20 min maxim..
    Nu e chiar usor daca sunt ct buni..dar eu as zice tot un concurs cu masini ceva..

  10. #9

    User Info Menu

    Bun bun...eu inteleg dorinta de a face CONCURS, dar trebuie sa intelegeti cateva chestii:
    1. Nu o sa restrictionam accesul unor jucatori pentru a face gen fotbal 1vs1 si bal bla, timp in care vom lua dreptul jucatorilor de a se juca.
    2. Concursul trebuie sa implice toti jucatorii, nu doar "adminiasi kkakakare stie" care e faza cu concursul.
    3. Trebuie sa fie ceva anuntat, global, eventual mesaj pe server.
    4. Putem adauga un fel de top5 si sa se ia in calcul doar kills de la TERRO, iar in calcul sa fie luati in calcul doar jucatorii fara CREATOR( GEN). TOP5 doar pentru terro( adica sa se cronometreze doar kills de la TERRO, nu si de LA CT).
    5. ORganizati ceva frumos, nu abureala in 3 minute.
    mersi

  11. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Bun bun...eu inteleg dorinta de a face CONCURS, dar trebuie sa intelegeti cateva chestii:
    1. Nu o sa restrictionam accesul unor jucatori pentru a face gen fotbal 1vs1 si bal bla, timp in care vom lua dreptul jucatorilor de a se juca.
    2. Concursul trebuie sa implice toti jucatorii, nu doar "adminiasi kkakakare stie" care e faza cu concursul.
    3. Trebuie sa fie ceva anuntat, global, eventual mesaj pe server.
    4. Putem adauga un fel de top5 si sa se ia in calcul doar kills de la TERRO, iar in calcul sa fie luati in calcul doar jucatorii fara CREATOR( GEN). TOP5 doar pentru terro( adica sa se cronometreze doar kills de la TERRO, nu si de LA CT).
    5. ORganizati ceva frumos, nu abureala in 3 minute.
    mersi
    Propun cine spune primu Mirela in chat ia și locu unu și locul 2 50 lei psf
    Poți face un concurs gen cultura generala sau ma rog, cum e pe samp, unde trăiește Elefanțica Mirela, in sud etc. Si cine aduna cele mai multe puncte win
    Din grsl ti am dat QUOTE

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •