Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    reclamatie [REZOLVAT]

    ► Nick CS: PoKeLoVe
    ► Nick admin/player reclamat: kess, Razvan, si dragos fan Orlando sau cum are si Florinel
    ► Motiv: injurii , abuz .
    ► Reguli incalcate: abuz slap , injurii , abuz ungag.
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/7kFdy0o

  2. #2

    User Info Menu

    Ai incercat tu sa faci o legatura intre poza in care Dragos injura si eu ii dau ungag.
    1. Cand Dragos injura, se vede clar ca CT-ii fac kill-uri, eu eram la LR cand i-am dat, am si demo. Imediat il prezint.
    2. Ai incercat...

  3. #3

    User Info Menu

    Nu ma intereseaza ce a facut sa respecte gagu ca nu e degeaba

  4. #4

    User Info Menu

    Uite pentru ce i-am dat eu gag, pentru reclamatie, reclamatie este cenzurat si i-am dat ungag. Nu e primul player care primeste ungag de la mine doar pentru ca acest cuvant este cenzurat.
    Puteai macar sa imi faci pentru slay, gag nu pentru ungag = ))

    Poftim dovada, te pup
    /Florinel/


    PACE S I IUBIREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  5. #5

    User Info Menu

    Sa vedem ce au de spus ceilalți care sunt mai mult vinovați

  6. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by PokeLove View Post
    ► Nick CS: PoKeLoVe
    ► Nick admin/player reclamat: kess, Razvan, si dragos fan Orlando sau cum are si Florinel
    ► Motiv: injurii , abuz .
    ► Reguli incalcate: abuz slap , injurii , abuz ungag.
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/7kFdy0o
    Si cristi unde e ? l-ai uitat pe drum? Si el a facut abuz de slap

    1.am injurat pentru ca in fiecare runda imi dadeati cap chiar daca eu respectam regulile date de simon,m-ati omorat 4 runde la rand degeaba + imi puteai da gag
    2. Cum ti-am zis si pe server daca pe @dev. il deranja slap-ul putea el sa ne faca reclamatie + ne puteai da kick ca nu avem imun .


    OFF: Ti-a zis-o ba @dev. ))))))))))

    Last edited by Jamango; 22-08-18 at 08:29.

  7. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Gaara View Post
    Si cristi unde e ? l-ai uitat pe drum? Si el a facut abuz de slap

    1.am injurat pentru ca in fiecare runda imi dadeati cap chiar daca eu respectam regulile date de simon,m-ati omorat 4 runde la rand degeaba + imi puteai da gag
    2. Cum ti-am zis si pe server daca pe @dev. il deranja slap-ul putea el sa ne faca reclamatie + ne puteai da kick ca nu avem imun .


    OFF: Ti-a zis-o ba @dev. ))))))))))

    NU ma intereseaza pe minte daca la deranjat slapu sau nu , facand spam cu slap nu trebuie sa il deranjeze pe el sau ai uitat regulamentu ? Poate a deranjat playerii ceilalti daca va trebuie un server unde sa faceti caterinca puteti sa va jucati voi 3 in alta parte

  8. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by PokeLove View Post
    NU ma intereseaza pe minte daca la deranjat slapu sau nu , facand spam cu slap nu trebuie sa il deranjeze pe el sau ai uitat regulamentu ? Poate a deranjat playerii ceilalti daca va trebuie un server unde sa faceti caterinca puteti sa va jucati voi 3 in alta parte
    cu ce sa deranjeze un slap pe o anumita persoana, pe alti playeri?

  9. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by PokeLove View Post
    ► Nick CS: PoKeLoVe
    ► Nick admin/player reclamat: kess, Razvan, si dragos fan Orlando sau cum are si Florinel
    ► Motiv: injurii , abuz .
    ► Reguli incalcate: abuz slap , injurii , abuz ungag.
    ► Dovezi (poze/demo): https://imgur.com/a/7kFdy0o
    Ai inceput si tu sa suferi ? Ai uitat cand plangeai pe forum ca sunt unii ct si fac fk, si am venit pe sv, am scapat de ei si imi pupai talpile ? Uitati toti de unde plecati ma, e trist..
    In fine..
    Se vede ca era lr, iar ralkto asta era blocat in groapa de pe mapa aia, 4 slap-uri i-am dat sa il ajut. A murit cineva ?

  10. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by PokeLove View Post
    NU ma intereseaza pe minte daca la deranjat slapu sau nu , facand spam cu slap nu trebuie sa il deranjeze pe el sau ai uitat regulamentu ? Poate a deranjat playerii ceilalti daca va trebuie un server unde sa faceti caterinca puteti sa va jucati voi 3 in alta parte
    Cum am zis imi puteai da gag sau/si kick k nu am imun

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •