@TheLord , ce o sa fie prezent mai jos, a fost o imaginatie de a mea. Imaginatia mea era una mai bogata, dar se pare ca ps-ul are unele limite si nu am putut sa creez peste limitele impuse de el. Initial voiam sa fac un .gif cu un tort de 21 de etaje (atati ani ai) si pe fiecare tort luam o urare de la fiecare user de anul trecut si o treceam acolo. Initial voiam sa fac fiecare etaj de tort sa pice unul peste altul, dar ca sa pun 21 de etaje de tort, trebuia sa fac imaginea cu o inaltime foarte mare, asa ca m-am reorentat catre altceva. Initial voiam o floare cu 21 de petale, din nou anii pe care ii implinesti, dar nu am gasit, DAR in schimb am gasit un buchet format din 5 flori (una a zburat, ca nu-mi dadea la socoteala dupa), cu cate 5 petale fiecare. Rezultatul a fost asta:



Da, stiu, se putea si mai bine, dar limita m-a blocat din nou si nu mi-am putut duce la bun sfarsit planul. Dupa ce se termina de prezentat urarile pe care le-am facut, urma sa se traga un paravan si acolo sa fi fost un text, deoarece nu am putut sa-l fac acolo, il prezint aici:
Levi, ai ajuns la 21 de ani si prin ocazia asta vreau sa-ti urez sa ai parte numai de bine, spor in toate, putere, ambitie si tot ce am prezentat mai sus. In floare sunt 20 de petale, a 21-a petale inca nu ai construit-o, ea a luat nastere azi si ai timp de un an sa o cresti ca sa o pot completa in buchetul de mai sus. Ce pot sa mai zic? Sa ai parte numai de bine si sa-ti iubesti familia si pe noi.


Inca o data, La multi ani frumosi si fericiti!

Cu respect Catalin aka Strumf. (mi-au dat si lacrimile)

Culorile erau mai vii in ps, dar din cauza la randare s-au spalacit. Imaginea fundalului la fel, nu e una ok, am lucrat pe 4000 x 4000, si in timp ca sa pot scoate gif-ul din ea a trebuit sa o duc la 1500x1500 si mi-a zburat calitatea..

Imaginea non-gif, in caz ca nu se intelege ce am scris pe petale