Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  4
Likes Likes:  62
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
  1. #1

    User Info Menu

    4 Ani de AlphaCs.Ro!

    Salut dragi membrii ai comunitatii AlphaCs.Ro!Acum putin timp forumul nostrum a implinit 4 ani de activitate, ani in care am avut foarte multe realizari, eu unul fiind foarte mandru de ce am reusit sa facem impreuna anul acesta.Cum am zis si in anii anteriori, cu riscul de a ma repeta, am sa zic si acum:Sunt foarte mandru de forumul acesta, de tot ce are legatura cu el, pentru mine, colegii mei din staff si fondatorii TheLord si Strumf este o mare realizare si suntem foarte bucurosi de realizarile noastre.Vorbind in numele tuturor celor din staff, vreau sa va multumesc pentru ca ati contribuit la dezvoltarea forumului.

    Anul acesta, la fel ca fiecare an, a fost plin de realizari, la care au contribuit atat voi cat si membrii staffului care, va asigur, muncesc pentru a mentine forumul asa cum este.Anul acesta am reusit sa achizitionam licenta pentru vbulletin si o tema personalizata pentru forum, pentru ele platind administratorii si fondatorii, mai multe detalii despre licenta aici.De asemenea, am ajuns la numarul de 38,255 de membrii pe forum, chiar daca nu am mai urcat cat am urcat in primii ani.Realizarile sunt mai multe, cum ar fi serverul de jb al comunitatii, detinut de @TheLord si @Strumf care inca rezista dupa atatia ani, care a primit foarte multe update-uri.Asta e dovada ca rezistam!Asta e dovada ca ne ocupam!In continuare, serverele de CS:GO(JBGO/SURF/ARENA) cresc in playeri, ceea ce mi se pare un lucru important pentru comunitate si pentru dezvoltarea ei.Serverele de CS:GO inca sunt la inceput, eu cred ca o sa aiba un viitor stralucit ca si cele de cs 1.6 care inca se tin bine.


    In final, tot ce vreau sa mai spun, ca in fiecare an LA MULTI ANI ALPHACS.RO!!!!!


  2. Thanks Christian #GD, leo123 thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    LA MULTI ANI COMUNITATE ALPHACS !

  4. Likes ?RyN?, TheLord liked this post
  5. #3

    User Info Menu



    La multi ani, ALPHACS !

  6. Likes ConceptioN, TheLord liked this post
  7. #4

    User Info Menu

    La Multi Ani !
    De cand m-am apucat prima oara de jb, prin 2013, nu m-am mai putut dezlipi de comunitate, in 2017 am aparut si eu pe forum, si de atunci pana in prezent.. au fost multe, multe amintiri, caterinca, certuri, am ajuns si la remove de la grad, insa eu nu am vrut sa ma las, pentru ca tin foarte mult la AlphaCs, la persoanele de aici, cat si la fondatori, din cate stiti, am de prin aprilie, sau mai, co-moderatorul, probabil pentru ca am avut si eu destul de multe probleme treaba cu remove-ul o stiu toti, nu mai are rost sa povestesc, banul pe care l-am primit luna trecuta si tot co moderator sunt, dar nu ma supara faptul ca nu am reusit sa iau up, tot aici voi ramane, si la bine si la rau.
    Va Pup


    LA MULTI ANI !!!!!!

  8. Likes ConceptioN, Christian #GD, TheLord liked this post
  9. #5

    User Info Menu

    La mulți ani băăă! Să ne auzim și peste 100 de ani. AlphaCS pe viață.

  10. Likes TheLord liked this post
  11. #6

    User Info Menu

    lma, daca chiar o fi

    oricum eu daci imi pierd copilaria deja facui 3 ani aci

    lma, hai cu mai multi ani

  12. Likes ConceptioN, TheLord, Symb0L liked this post
  13. #7

    User Info Menu

    La multi ani, si sa speram la o dezvoltare mult mai buna si mult succes pe mai departe, va pup

  14. Likes RMV., ?RyN?, Christian #GD, TheLord liked this post
  15. #8

    User Info Menu

    La multi ani AlphaCS!
    Nu sunt unul dintre veteranii acestui forum(am implinit si eu un an de cand sunt pe acest forum) si nu am amintirile majoritatii de pe JB, dar pot spune ca nu credeam ca o sa ma "indragostesc" de acest loc.
    Prima data am pus piciorul doar pentru a face o cerere de helper pe server-ul surfx al lui KrAzZzY (un om pe care il respect din plin) insa incetul cu incetul a inceput sa imi faca placere sa intru pe forum si sa n-o fac doar din obligatie.
    Cu timpul am legat minunate prietenii cu majoritatea(Pace translucid., KrAzZzY, EkTrO, Rifle, AcidBurn, Royal Cobra, Loadeg o, devulina si Jamuie) si acest loc a devenit ca o a doua casa pentru mine.
    Va multumesc tuturor si sper sa ne vedem aici si peste N ani.
    Long Live AlphaCS.

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







  16. Likes TheLord, translucid liked this post
  17. #9

    User Info Menu

    La multi ani ALPHACS!
    Iata ca am reusit sa fac 7 ani in aceasta comunitate minunata in care m-am simtit excelent cu colectivitatea care este aici. Prima data cand am ajuns pe aceasta comunitate, a fost pentru a face o cerere de admin pe server-ul de surf al lui Director, in 2011 pe alphazone. In tot acest timp, RESPECT MAXIM PENTRU:
    -TRANSLUCID
    -PH3N0M3N@L
    -^-RoYaL-^SsKCobra
    -KRAZZZY
    -SAGEOTSP
    -ROYAL
    -SKILLARTZHD
    -SKEPT (XELERON)
    -THELORD
    -STRUMF
    -T3m!n@tor4
    -CRISTIAN SI DIRECTOR (CHIAR DACA NU MAI SUNT PRINTRE NOI)
    -SKYWALKER
    -KNOLLER (LOVERBOY)
    -R3MYX
    -MOXU112
    -BIZZARE-
    -ZERO
    -VIKTOR H.
    -RIFLE

    SI PENTRU CEI CARE S-AU IMPLICAT IN DEZVOLTAREA ACESTEI COMUNITATI.
    SI MULTI ALTII, SPER SA NE VEDEM IN CONTINUARE. MULT SUCCES.
    Last edited by AcidBurn; 23-09-18 at 00:33.

  18. #10

    User Info Menu

    La Multi Ani
    Chiar daca nu sunt cunoscut ma simt bine printre voi prin 2013 mi-am facut aparitia pe jb cat si pe forum, era anzo pe atunci, eram micut si nu le prea aveam eu recent am revenit in comunitate si imi pare atat de bine sa vad veteranii activi, nu am cum sa ma despart de comunitatea asta pentru imi este ff draga si respect pentru Moxu care mi-a dat o "lectie de viata" ))) imi pare bine ca l-am cunoscut dinainte sa aibe admin pe jb si pe forum si mult respect pentru toti adminii de pe forum in special TheLord, Strumf, T3m!n@tor4, cRz, Facebook., GoodNight[;x], Khajiit, oGt.waLL, AleXuXuXu, xSenD, Alex.#, dev, rYu, SkillartzHD, St!L-TAr3, Fuck4Ever, Andr3y, KrEaThYvE*, cam atat din ce imi aduc eu aminte, nu stiu cati mai sunt activi pe JB dar eu las mesajul asta aici . Chiar daca multi nu ma stiu, va stiu eu si m-am simtit bine cu voi La cat mai multi ani, sa ne vedem si peste 10 ani!!!!!!! si cat mai mult posibil

  19. Likes T3m!n@tor4, TheLord, dEv. liked this post
Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •