Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  4
Likes Likes:  1
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie [REZOLVAT]

    ► Nick CS: Dragos_Fan Orlando
    ► Nick admin/player reclamat:Kakashi hatake
    ► Motiv: jb money fara sa fie 15: 00 si abuz de slap
    ► Reguli incalcate: mai sus
    ► Dovezi (poze/demo): Slap: https://imgur.com/a/HqviBSp (poate player-ul nu are cont pe forum sa faca reclamatie)

    Jbmoney fara sa fie 15: 00 https://imgur.com/a/Wu3Ht5L


    Sper sa nu mi iau demonetizare.
    Last edited by Jamango; 23-09-18 at 19:57.

  2. Thanks Nairobi, ?RyN?, dEv., SpideR-MaN thanked for this post
  3. #2

    User Info Menu

    ESTI PENIBIL COAE =]]]]]]]]]]]]]]]]]] il rog pe @?RyN? sa recunoasca ca i-a luat banii dupa ce i-am dat , pentru ca nu am vazut credeam ca este 15 : 00 , si 130 de $ mori infectule . Un minut distanta hiena , care vrei sa faci reclamatie din orice ,
    GOODNIGHT Zi si tu ceva ca si tu ai fost i-ai dat slap -212313124123423423 si nu il puteam omori , asa ca i-am dat slap in asa fel sa ramana cu 100 hp

    COPILE NU FALSIFICA DOVEZILE DACA LE PUI PUNELE PE ALEA BUNE CARE CUPRIND TOTUL

  4. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by VerdeImparat View Post
    ESTI PENIBIL COAE =]]]]]]]]]]]]]]]]]] il rog pe @?RyN? sa recunoasca ca i-a luat banii dupa ce i-am dat , pentru ca nu am vazut credeam ca este 15 : 00 , si 130 de $ mori infectule . Un minut distanta hiena , care vrei sa faci reclamatie din orice ,
    GOODNIGHT Zi si tu ceva ca si tu ai fost i-ai dat slap -212313124123423423 si nu il puteam omori , asa ca i-am dat slap in asa fel sa ramana cu 100 hp

    COPILE NU FALSIFICA DOVEZILE DACA LE PUI PUNELE PE ALEA BUNE CARE CUPRIND TOTUL
    Nu conteaza ca i-a luat banii tot i-ai dat jbmoney inainte de 15: 00 si cum a ramas el in 100hp daca in colt dreapta sus arata ca a murit a? zi si mie?

    App nu ma lua pe mine cu copile. Tu ,katot,alex.# si cu shao lin ii faceti pe alti copii da' voi aveati aceeasi varsta/cu 1 an mai mare decat cei pe care ii faceti

    #50orepeJB

  5. #4

    User Info Menu

    Cand te-am facut copil nu m-am referit la varsta ta , si la mentalitatea ta de copil de 11 ani

    n-a si dovada ca m-am straduit sa o gasesc https://imgur.com/xUK2w1H daca ma straduiesc putin o gasesc si pe aia cu banutii dar poate confirma @?RyN? ca i-a luat banutii oricum @Strumf cred ca v-a intelege cat inseamna 130 si un minut distanta

  6. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by VerdeImparat View Post
    Cand te-am facut copil nu m-am referit la varsta ta , si la mentalitatea ta de copil de 11 ani

    n-a si dovada ca m-am straduit sa o gasesc https://imgur.com/xUK2w1H daca ma straduiesc putin o gasesc si pe aia cu banutii dar poate confirma @?RyN? ca i-a luat banutii oricum @Strumf cred ca v-a intelege cat inseamna 130 si un minut distanta

    mentalitate de 11 ani? uitam oare cine era "Reptil@ " care facea fk si apoi iesea ca o pizda ca se temea sa nu ia ban/minne?

  7. #6

    User Info Menu

    https://imgur.com/xUK2w1H te-ai dat singur de gol coaie.. cand i-ai dat tu slap-ul tu i-ai dat pe - adica avea hp infinit, iar goodnight i-a scos hp-ul infinit

  8. #7

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Gaara View Post
    mentalitate de 11 ani? uitam oare cine era "Reptil@ " care facea fk si apoi iesea ca o pizda ca se temea sa nu ia ban/minne?
    atunci aveam 13 ani , cu o minte ca a ta , dar se pare ca eu m-am maturizat umpic fata de tine care si acum face fk si plange cand ii dau kick

  9. #8

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    https://imgur.com/xUK2w1H te-ai dat singur de gol coaie.. cand i-ai dat tu slap-ul tu i-ai dat pe - adica avea hp infinit, iar goodnight i-a scos hp-ul infinit
    daca ii dadeam eu primul in dreapta sus aprea capul acela de mort si numele lui cand murea good i-a dat primul dar nu am prins pe poza i-am dat sa ii scad hp-ul si apoi good a dat din nou

  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by VerdeImparat View Post
    atunci aveam 13 ani , cu o minte ca a ta , dar se pare ca eu m-am maturizat umpic fata de tine care si acum face fk si plange cand ii dau kick
    Nici nu mai are rost sa ma complic cu persoane ca si tine. a deci inseamna ca acum ai 14 ani,si ma faci pe mine copil? eu nu ma tin dupa fundul lui xtreme(alt agramat) cum te tii tu , nici nu ma cunosti ca sa iti dai o parere despre mine.

    Utlimu meu post aky.
    Last edited by Jamango; 25-09-18 at 12:47.

  11. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Gaara View Post
    Nici nu mai are rost sa ma complic cu persoane retardate ca si tine. a deci inseamna ca acum ai 14 ani,si ma faci pe mine copil? eu nu ma tin dupa fundul lui xtreme(alt agramat) cum te tii tu , nici nu ma cunosti ca sa iti dai o parere despre mine.

    Utlimu meu post aky.
    ai dreptate nu te cunosc in realitate dar in lumea virtuala plina de drame stiu ca esti un om foarte pro 1st cu minte de copil de 11 ani , btw am 15 ani dar nici nu conteaza avand in vedere ca sunt mai superior ca tine in gandire . Si avand invedere ca ma faci pe mine retardat arata ce minte ai . Xtreme este prietenul meu , cu el am fost prieten cand nici nu eram admin , asa ca nu mai comentati , si nu va mai ofticati ca ii i-au apararea ca va injurati intre voi nu este treaba mea dar daca faci abuz pe el atunci devine treaba mea , inteles ?

    Voi toti va pupati in fund unul pe altul ca aveti admin si va favorizati intre voi , daca nu scrii cu verde nu esti "JM3K3R" pe server si nu ai prieteni . oameni falsi cu 2 fete , o fata buna sa dati bine cand pupati in fund si o fata pentru toate cele rele , Falsule

    sa fii admin inseamna sa ai responsabilitate , sa ajuti playerii , nu sa faci freekill pe ei , ne intrebam de ce pleaca playerii de pe server , SI NU ESTE CA II DAU BANUTI LUI XTREME ESTE CA FACETI FK SI FACETI FAVORIZARE INTRE ADMINI SI PLAYERI SI VA DATI SLAP LA FIND THE GIFT DAY @Gaara UN ADMIN TREBUIE SA II EXPLICE PLAYERULUI CUM SA JOACE ACEST MOD , VOI DACA SPUNETI "VACA DAY" SI UN PLAYER NU ARE "VACA" VOI II OMORATI CA VA GANDITI NUMAI LA KILL-URI . M-AM SATURAT DE OAMENI PROSTI CARE INTRA PE JB SA FACA KILL-URI , DUCE-TI-VA PE RESPAWN DACA VRETI SA FACETI KILL-URI , JB-UL ESTE PENTRU DISTRACTIE , DA CE SA VA DISTRATI CA SARITI UNUL LA GATUL ALTUIA, HIENELOR , AJUTATI PLAYERII SA INTELEAGA JOCUL SI DUPA MAI VORBIM @Gaara Si @dev. DE CE IES PLAYERI DE PE SERVER

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •