Nu stiu cati urmaresc anunturile la acest server dar totusi sa fie acolo pentru cei activi pe forum.
Ps.: saptamana asta vreau sa refac si server-ul , un refresh sa zic asa pe langa ce am fixat mai jos.

UPDATE 09/23/2018
✦ Am rezolvat bug-ul cand primeati doua arme la spawn ( asta nu toti au observat sau probabil ati crezut ca asa este normal ) una dintre arme cadea pe jos si cealalta va ramanea in mana (doar pistoale). Acum la spawn se verifica daca aveti deja pistol si in caz ca da nu va mai da nimic , in caz ca nu va da pistoalele.
✦ Am scos bomba (C4) deoarece multi se plangeau ca nu este frumos cu ea in gameplay. La spawn va face remove la C4 , in caz ca pe mapa exista C4 pe jos o sa fie sters si in caz ca luati un C4 de pe jos primiti remove la el intr-o secunda.
✦ Am fixat plugin-ul care stergea armele de pe jos (am vazut ca nu mai functiona si din cauza asta pica server-ul des cand se faceau foarte multe arme pe jos) acum din 15 in 15 secunde armele o sa fie sterse de pe jos , am setat sa fie sterse strict pistoalele si grenadele de pe jos , restul armelor raman ca sa nu fie probleme
!

cum am zis momentan atat, de acest mic update era MARE nevoie. O sa refac server-ul saptamana asta (probabil chiar in seara asta) si va mai bag chestii noi .
Pup. (Arena tu urmezi dupa JBGO)(Cand ajung la JBGO pana nu termin sa fac un UPDATE FINAL nu scapati de mine ca stiu ca si cei de pe jbgo va uitati aici si va intrebati cand bag update pe jbgo ( )